Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választhatnál, hogy multimi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választhatnál, hogy multimilliárdos lehetsz, de cserébe soha többet nem szexelhetnél, belemennél?

Figyelt kérdés
Maszturbálni maszturbálhatsz, meg azt csinálhatsz amit akarsz, de hús-vér emberrel nem közösülhetnél.
2018. júl. 29. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Nem mennék bele.

Most is jól keresek , és van annyi pénzem amennyi elég, de még sem tudom élvezni, sz**art nem érek önmagába a pénzemmel.

2018. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Én belemennék.
2018. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem mennék bele. Nagyon szexinek tartom a barátom és kínzás lenne ha soha nem szexelhetnék vele. Kibírok több hónapot nélküle, de hogy soha többé ne szeretkezzek vele számomra nem ér meg semennyi pénzt
2018. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Simán,eddig sem tehettem ezt, ezután sincsen esélyem a szexre, szóval miért is ne?! :)
2018. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Nem érné meg
2018. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én simán belemennék. Max. állandóan meztelen nőkkel venném körül magam meg jobbnál jobb nőkkel nyalatnám a talpam, előttem dugnák őket, aztán este kiverném. :DDD
2018. júl. 29. 15:14
 7/19 anonim ***** válasza:
kb ez a cél, nem baj ha előbb van meg :P
2018. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Havi egymilliót keresek, és ez csak növekedni fog. Kihagyom.
2018. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8. Mondom milliárdos. Havi 1 milllió az kispiskóta ahhoz, hogy Los Angelesben luxusvillád legyen. Ráadásul az 1 millióért dolgoznod is kell. Szóval félreértettél.
2018. júl. 29. 16:00
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Nehéz döntés lenne, de csak azért, mert egyik sem kell annyira, hogy a másikat beáldozzam érte. Mivel akarok gyereket, a szex marad, pénzem így is van.
2018. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!