Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek szokott olyan érzésetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek szokott olyan érzésetek lenni, hogy nem szeretitek a párotokat?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Szeretem a párom, és tudom ő nekem a megfelelő. De néha, legalább egyszer egy hónapban van alkalom, amikor úgy érzem nem szeretem és nem érdekel mit csinál vagy gondol. Ezt nekisoha nem mutatom ki hisz végül mindig helyrejönnek a gondolataim de jobb lenne, ha nem is lennének ilyen gondolataim. Veletek esetleg van ilyesmi?
2018. júl. 30. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Néha igen. De csaka a fáradtsag semmire nincs energiám es időm es ez frusztrál.
2018. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekem annó volt egy több mint 4 éves kapcsolatom. Nagyon ritkán de azt is elfelejtettem hogy van barátnőm. Néha reggel felkeléskor is volt hogy elgondolkodtam most én együtt vagyok valakivel?
2018. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 sírok 😂😂😂😂😂
2018. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett elolvasnom a kérdést, tudtam egyből, hogy nő teszi fel
2018. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen van. Nagyon ritkàn, pedig minden porcikàmmal szertem. Sok éves kapcsolatban sztem ez normàlis. És hiába a cinikus megjegyzés, hogy nő tette fel a kérdést, nem 1férfi vélekedik ugyan így erről.
2018. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kristof draga, az exem 3x szakitott velem, minden egyes honapban egyszer, mire en ramondtam, hogy jo akkor hagyjuk, mert nekem ez egy kinszenvedes volt. Szoval nem csak a nok csinalnak ilyet.
2018. júl. 30. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyet csak a szeretommel kapcsolatban erzek, neha szeretem, neha latni nem akarom, neha akarom ot, neha elhagyom, neha utalom, neha visszamegyek, neha vele elnek, neha ugy erzem h jobb lenne nelkule.


Erdekes dolgok ezek.


Sztem egy parkapcsolatban ez ritkan elofordul, viszont ha a fentieket erzed akkor talan nem o a megfelelelo.

2018. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a barátnőm. Nincs sem szerelem, sem szeretet. De nagyon bírom őt, és jó vele lenni. Örülök, hogy nincs kötődés bennem iránta. Sokkal egyszerűbb így a kapcsolat.
2018. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én menstruáció előtt pár nappal 1-2 napra teljesen világvége hangulatba tudok kerülni, ilyenkor mindent ás mindenkit utálok, minden és mindenki idegesít, elkezdek mindenbe hülyeségeket belemagyarázni és kombinálni, ami egyébként nagyon távol áll tőlem. Szerencsére az önismeretem igen magas, így minden alkalommal felismerem, hogy csak a hormonok játszadoznak velem, ilyenkor inkább elvonulok és egyedül csinálom a dolgaim, nem hagyom, hogy ez eluralkodjon rajtam és esetleg olyan dolgokat gondoljak, mondjak vagy tegyek, amit később megbánnék. Másfél-két nap és már semmi bajom.
2018. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!