Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult olyan veletek, hogy kapcsolatban vagytok, szeretitek a párotokat, de mégis jön egy "fellángolás" más iránt?

Figyelt kérdés
Mi együtt élünk másfél éve, szeretem Őt nagyon, de már nem szerelemből, hanem tiszta szeretetből. Közben találkoztam valakivel, aki rabul ejtett, bár tudom, hogy csak fellángolás, és elmúlik. Afféle plátói szerelem. Megbeszéltük ezzel az illetővel, hogy nem lesz semmi, mert szeretem a páromat. Mással is előfordult már ilyen fellángolás?
2013. jún. 5. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez sokszor előfordul, emiatt ne aggódj. Viszont ez tényleg azt is jelenti, hogy kiszerettél a párodból.
2013. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel már az elején tisztában voltam, hogy a szerelem úgyis elmúlik.. De ez sajnos - nem sajnos, mindkettőnkél bekövetkezett már, de szeretjük egymást, csak nincs már rózsszín köd, meg egyéb...
2013. jún. 5. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elő. Az ember alapvetően nem monogám. A monogámiát a társadalmi berendezkedésünk hozta magával, és ennek próbálunk évszázadok óta megfelelni...ettől függetlenül az ösztönök nagyon mélyen még dolgoznak az emberben...még ha nagyon sokan önmaguknak sem vallják be. Rosszul semmiképp se érezd magad emiatt.

24N

2013. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi... :) csak tudod csalódott vagyok magamban... attól félek, ezzel megbántom a páromat.
2013. jún. 5. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg nem nyugodna meg a lelked, ha elmondanád a párodnak? Hát... Lehet nem a legjobb tanács, mert úgy érzem a férfiak 90%-a nagyon sz*rul venné és csak tényleg tökéletesen működő kapcsolatban lehetne megpróbálni elegendő magabiztossággal rendelkező férfinál. Talán érezné, hogy fontos ő neked és próbálod ezt a fellángolást leküzdeni. Lehet megpróbálna segíteni is, például valami romantikus hétvégével valahol vagy valami.


Amúgy pedig kitartást! Örülök, hogy van még aki nem teszi magát mások alá ha eljön az alkalom amikor már nincs meg a "rózsaszín köd".

2013. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem is egyszer. Nekem is bűntudatom volt/van miatta, nehéz elfogadni, hogy ezzel nincsen baj, rosszul érzem magam miatta. De szeretjük egymást a párommal, és nem akarom eldobni ezt a fontos kapcsolatot semmilyen futó kalandért sem. Megcsalni nem fogom, és biztos megbánnám, ha elhagynám ezért.

Ahogy látom te is így gondolod, kitartás :)

2013. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Többen mondták, hogy ne mondjam el neki, mert nem jó az. Meg hogy ilyen vele is lehet, de ez egy privát dolog.. :D de megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így... :)
2013. jún. 6. 20:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Na,ennyi volt a "nagy szerelem" szóval tényleg nagy hülyeség lett volna ezért eldobni azt, akit szeretek...
2013. jún. 13. 16:47
 9/9 anonim ***** válasza:
=)))
2013. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!