Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is van olyan, hogy bizonyos munkakörből nagyobb százalékban találtok olyanokat, akik vonzóbbak számotokra?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre, hogy a pedagógus, orvos, szociológus nők nekem sokkal nagyobb arányban szimpatikusak mint pl a pénzügyben vagy vendéglátásban dolgozó nők. (Ez nem azt jelenti, hogy pl. minden matektanárnő bejön, viszont egy bérszámfejtő sose jönne be)

2018. júl. 31. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Imádom a kocka pasikat, villamosmérnök, fizikus, programozó, gépész stb. Nem tudom, miért, 90%-ban ezek voltak az exeim között. A többi próbálkozásom tanárral, sportolóval vagy művésszel hetek alatt bukta volt.
2018. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem a karateoktatók-, és az orvoslással kapcsolatos nők (doktor, gyógytornász, stb.) jönnek be, mégsem találok olyat /vagy esetleg találna rám/, akinek szimpi lennék.
2018. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem a real beallitottsagu okos ferfiak jönnek be, valószínűleg azért, mert hasonlóan gondolkodunk. Volt olyan barátom, aki humanosabb volt, nem is értettük meg egymást igazán. Nem volt meg az összhang

L21

2018. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!