Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A női eladók azért néznek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női eladók azért néznek le a pénztárnál, mert kevés pénz van a pénztárcámban?

Figyelt kérdés
Nem egyszer láttam megvető tekintetet, amikor csak pár ezer forint volt a pénztárcámban és ezt meglátták.
2018. júl. 31. 15:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Az eladók javarésze bunkó. Nem kell ezen kiakadni. Ha nagy címlettel fizetek ha pont annyit ha apróm van azért bunkók.
2018. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
A pénztáros valószínű magasról lesz.rja. Több órája áll a pénztárba már unja, menne ki szünetre erre te még tartod a sort amikor kotrod az aprót...inkább ezért.
2018. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Baromság...a mai világban már egyre kevesebb kp-t tartunk, kártyáról megy minden. Nálam pl. max egy ezres van, mindent kártyával...
2018. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég nevetséges ez alapján ítélkezni. Egyébként nekem pl. nincs is pénztárcám, és nálam is max pár ezres szokott lenni kb.-ben,más kérdés hogy a bankkártyámon több millió megtakarításom van. Szóval ha csak a kp-met nézzük az édeskevés, de én még sosem találkoztam olyan kasszással, aki emiatt lekezelően nézett volna rám. Sok lekezelő pénztárost láttam már, de azok nem az ezreseit számolták a vásárolónak, hanem szimplán csak unták a munkájukat.
2018. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez hülyeség,lehet hogy inkább fáradtak.Nekem biztos hogy nem lenne türelmem órákat egy helyben állni.
2018. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez már beteges paranoia.
2018. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem akkor nagyon a semmibe vehetnek mert idejét sem tudom már mikor fizettem kártya nélkül:D Na jó, max ahol nem lehet azzal, de oda nem szívesen járok.
2018. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Így kell vihart csinálni egy kanál vízben...😂
2018. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

szerintem pont arra tojnak a legjobban, mennyi kp van nálad.


órák óta zsibbasztják az agyukat a kasszában, hidd el, nem a te pénztárcáddal vannak elfoglalva.

2018. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nem hanem a kp miatt
2018. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!