Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne ha visszamennék hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha visszamennék hozzá?

Figyelt kérdés
Több ok miatt is szakítottam meg vele az ismerkedést. Még nem jártunk. Úgy éreztem nem tisztel, mindig kötekedett vele, persze amit viccnek állított be. Ezután úgy éreztem szinte szó szerint zaklat, mindig hívogatott, írt facen, smseket, írta hogy miért nem veszem fel a telefont ha hív stb. Aztán egyszer egy idegen számról hívott valaki, hogy valami ügy miatt kikérje az adataimat, persze leraktam a telefont, és biztos vagyok benne, hogy az egyik haverja volt. Közben rám írt egy másik haverja is, aki beszólt nekem káromkodó szavakkal, mert nem válaszoltam neki. Közben mások is írtak akiknek nem válaszoltam.
2018. aug. 1. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha semmi sem stimmelt miért akarsz vissza menni hozzá? Semmi pozitív dolgot nem írtàl le.
2018. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek jogában áll elcsesznie az életét.
2018. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne?Ugyanaz mint eddig.
2018. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Hülyeség az egész.
2018. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha saját magad ellensége vagy, akkor tedd. Minden egyéb esetben nem a válasz.
2018. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El akarod cseszni az életed? Akkor hajrá!
2018. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!