Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is taszít ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is taszít ha egy nőnek izzadságszaga van? Ma a villamoson volt szerencsém hozzá, pedig nagyon jól volt öltözve.

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 20:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%

Az exem is büdös volt 😰😵

Meg lehet szokni, csak úgy fürödjetek hogy te mosd meg alaposan

2018. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
18%
Bizonyára megfogadta a Ne fürgyé le! szlogent. Plusz eszébe juthatott továbbá az is, hogy van aki úgy szereti, ha büdös a 3,14csa égy kicsit. 🙃
2018. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen melegben kinek nincs izzadtságszaga? Lehet itt akármennyi dezodort használni, +40 fokban, buszon, villamoson, tömegben úgyis büdösek leszünk :-( Sejtem, hogy ez senkinek nem jön be, de mit tudunk csinálni?
2018. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Tudod, amikor az ember reggeltől délutánig a gyógyszertárban dolgozik, majd még a fogszabályozó szakrendelését is végig kell vinnie, akkor nem mindig van idő lefürdeni. Persze van az embernél dezodor meg parfüm, de az nem mindig tud csodát tenni.
2018. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Hat ha ilyen miatt el taszít valaki akkor menj olyanhoz akinek lehet nincs izzadsagszaga, de lehet meg a pinajat se mossa meg rendesen....

Sajnos én is eléggé beszoktam ilyenkor izzadni, ez nem szégyen erről nem tehet az ember.

Erre az esetre ott a spray illetve gyors haza sietünk letusolni..vagy mielőtt elmegyunk alapos dezodorozás.

Volt hogy sajnos siettem, elfelejtettem dezodorozni, otthon hagytam a sprémet is és büdös voltam, szégyelltem magamat de én lehalabb nem vagyok igénytelen. Mer az igénytelenség meg nem itt kezdődik...

2018. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, én golyós izzadásgátlót használok, és nem szokott hónaljszagom lenni... Ha valaki ápolt, borotvált, és használ izzadásgátlót, nincs ilyen gondja. De az ilyen fújós illatos vackoktól hidegrázást kapok. Nincs rosszabb, mint a gagyi spray szaga elvegyülve a hónaljszaggal... Brrr...
2018. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Edzés után én sem vagyok rózsaillatú.
2018. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Mellesleg ilyen hőségben minden reggel moshatnék hajat, mert hiába mosom meg mondjuk este, amikor már nem megyek sehova, reggelre leizzadok, pedig már kiiktattam a paplant, mégis. Hosszú hajam van, hát emiatt nem fogom levágni rövidre, nem áll jól.
2018. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
24%
Én vékony hapsi vagyok, és rendszeresen kifogom, hogy igencsak széles ember ül a közelembe, főleg vonaton. Így nyáron ez "örömteli" hangulatot, bukét ad...
2018. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%

Ez azért van mert a hölgy immunrendszere a tiedhez hasonló. Így büdösebbnek (ergo kevésbbé kívánatosnak) érzed.

Aki immunrendszerileg távolabb esik tőled annak még az izzadságszaga is kívánatosabb a számodra. Ez hölgy csak hozzád hasonló volt ezért nem érezted kellemesnek.

2018. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!