Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mélyen áthatóan néz rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mélyen áthatóan néz rám, akkor vonzódik hozzám vagy csak úgy méreget, de nem akar többet?

Figyelt kérdés
Nem kapja el a tekintetét, én úgy vettem észre, hogy keresi a szemkontaktust. Rajtam múlik a továbblépés vagy itt meg semmi nem biztos?
2018. aug. 1. 20:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2018. aug. 1. 20:44
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Van egy nagyon hasznos funkciónk, beszédnek hívják. Próbálj élni ezzel a remek képességgel!
2018. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos, hogy nem bánná, ha megdughatna, de alapvetően fél lépni. Ha te lépsz, akkor biztos, hogy benne van. De hogy utána mi lesz, senki sem tudja.
2018. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm a felettébb hasznos tippet, majd utána nézek ez hogyan működik.
2018. aug. 1. 20:51
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 Szóval van humorod. Az is nagy adomány!
2018. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nőként én is szoktam tartani a szemkontaktust. Mintha akarnék valamit. De valójában mégse.
2018. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha ő bámul teged, te állod a tekintetét, de ő nem lép, akkor vagy csak élvezi hogy tetszik neked de egyébként nem erdekled, vagy balf**z és nem mer lepni.


Minél tovább all fenn ez a helyzet, annál valószínűbb h az utóbbi

2018. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mélyrehatóan akarja betolni.
2018. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor legközelebbi hasonló esetnél mit mondhatnék? Ami nem az, hogy szia tetszel.. flörtölős tipp?

Amikor ott a helyzet olyankor nem jut eszembe semmi..

Már bókolt meg flörtölt is, de mindig csak benan megköszöntem vagy nem tudom reagálni normálisan. Mit mondhatnék szerintetek?

2018. aug. 1. 21:14
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok reagálni normálisan*
2018. aug. 1. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!