Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar mindenki olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki olyan hamar szexelni?

Figyelt kérdés
Férfiként kérdezem. Egyrészt előtte meg kell ismerni a másikat alaposan. Kitapasztalni mire hogyan reagál, milyen jellem. Másrészt a szex azért elég veszélyes dolog is, sok nem kívánt hatása lehet. Ehhez jó pár hónap kell azért. Persze nem mondom, hogy az én példám a követendő, akinek még sohasem sikerült egy nővel sem az ágyig jutnia, de kár ezt elhamarkodni is szerintem.
2018. júl. 29. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 1-2 hónap után szoktam kezdeményezni a szexet. Volt már példa arra is, hogy egy lány már a második találkozásunkkor szexelni akart, nem is volt jó, mert nem tudtam még elengedni magam vele. Később ki is derült, hogy ő nem akar kapcsolatot, csak szexelni akar és nem csak velem.
2018. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ja kár elhamarkodni,de kanosak vagyunk mi palik és sokan minél hamarabb ki akarják próbálni,mert egyszerűen nem bírják,meg vannak is jelöltjeik,én se hamarkodom el 17 vagyok és meg nem kultam nővel,de még vagy húsz éves koromig nem is akarok nagyon én nem csak biológiailag akarok érett lenni a szexre,hanem érzelmileg és értelmileg is,én ugymond szerelmet akarok nem csak gyerekesen össze vissza kulni, kulni,kulni utána meg menni a csajjal kapartatni,mert még azt se tudják mi a következmény...
2018. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert az érzést keresik ! Még nekem se volt ilyesmi fajta kapcsolatom egy lánnyal se 22/F
2018. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Latod? A tobbiek szexelnek te meg nem. Akkor?
2018. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nagy része csupán primitív ösztönlény.
2018. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert sok a bunkó lányként írok
2018. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!