Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka lehet, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet, hogy mindig bámul, de nem jön oda?

Figyelt kérdés
Már kb egy éve nézeget egy egész jóképű srác az edzőteremben. De nem jön oda. Egyszer fordult elő, hogy elindult felém, majd hirtelen rázott egyet a fején és irányt váltott, úgy, hogy közben visszanézett rám. Mi lehet a "passzivitásának" az oka? Nem igazán értem a dolgot ugyanis.

2018. aug. 2. 07:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Latja hogy eselytelen,vagy te se nyitsz
2018. aug. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát én inkább arra gondolok ilyenkor, hogy lehet valakije.
2018. aug. 2. 07:45
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
kerdezd meg tole,nyiss fele
2018. aug. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Lehet túl jó a popsid és ezt messziről nézegette mindig és most, ahogy közelebb ment még jobbnak látta és megijedt . (meg sample-t gyűjtött estére).
2018. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
azt bámulja, hogy te mit bámulod:D
2018. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Egy év elég sok idő csak nézegetni. Ha akarna valamit már tett is volna valamit. Lehet eltúlzod ezt a "bámul" dolgot, az hogy összenéztek mert egy helyiségbe vagytok, az még nem bámulás.
2018. aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem túlzom el. Tudom, mikor tetszek egy férfinek és mikor nem. Volt egy hasonló esetem régebben egy másik teremben. Akkor a másik sráctól megkérdeztem, hogy miért bámul mindig. És kiderült, hogy azért nézett, mert nagyon vonzónak tartott, de mivel 5 éve kapcsolatban van, így nem volt lelkiismerete bármit is mondani. De ha ez így van, akkor egy pasi ne bámuljon. Azért más, ha valaki időnként rád néz és más ha bámul. Van azért annyi élettapssztalat mögöttem, hogy felismerem, ha valakinek tetszek.
2018. aug. 2. 08:27
 8/17 A kérdező kommentje:
8. Nem kell a kioktatás. Nem fogom ezt újból megjátszani.Nem a nő dolga. Csak elég zavaró X idő után, hogy valaki nap, mint nap ezt játssza, bárhol összefutunk. Ha valakinek nője van, ne bámuljon. Ha meg nincs, legyen annyira férfi, hogy odaáll elém vállalva az elutasítás lehetőségét.
2018. aug. 2. 08:33
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha tudod hogy bámul, gondolom te is nézed őt. Ha nem akarsz semmit tőle, ne nézegessed hogy vajon néz e téged. Csináljad a dolgodat, mintha ott se lenne.
2018. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 próbálokkedveslenni ***** válasza:
83%
Na az már szent, hogy ez alapján a pár hozzászólásod alapján bármennyire is tetszenél külsőleg, nem mennék oda hozzád, mert parasztnak gondollak :D
2018. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!