Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja mindenki rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja mindenki rám erőltetni a tartós kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Mindenki úgy csinál, mintha kötelező lenne nőként az első kapcsolatban halálomig benne maradni.

Volt pár több éves kapcsolatom, és elég is volt. A menetrend az, hogy a férfi eleinte udvarol, mindent megad a szexben, figyelmes, eljárunk szórakozni. Pár hónap után ülünk a tévé előtt, kardinális kérdés, hogy mit főztem, és ha este nincs kedvem csettintésre szétdobni a lábam, akkor hiszti van. Egyre rosszabb a szex, a végén csak ünnepnapokon kapok orált, de én kapjam be, ha előrántja.

Beleuntam.


Az viszont nagyon is bevált, hogy pár havonta lecserélem a pasimat.

Az éppen aktuális megad mindent, odateszi magát az ágyban, van udvarlás, bókok, ajándékok. Amint kezdi úgy érezni, hogy fix punci vagyok, és kezd laposodni a dolog, vagy átmegy rutinba a szex, akkor szépen elköszönök tőle.

De mindenki úgy viselkedik velem, mintha az lenne az egyetlen életcélja egy nőnek, hogy megunt, elhanyagolt feleség legyen.

Lassan belépek a negyedik x-be, és egyre erősebben szekálnak, hogy ideje lenne komoly kapcsolatot keresnem. Nem értik meg, hogy egyáltalán nem áll szàndékomban. Sokszor hónapokig nem keresek kapcsolatot se, csak ha épp férfi társaságra vágyok.

Gyerekem nincs, és ki tudom jelenteni, hogy már nem is lesz, más értelmét pedig látom, hogy tartósan lekösse magát egy nő.

A jó szex fontos, de az mindig csak egy kapcsolat elején van, amíg tart a férfi részéről a rózsaszín köd. Miért dobjam fel mindezt?



2018. aug. 2. 10:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%

Ezt az életvitelt szerinted meddig tudod folytatni? még 5-10 év? és utána, marad a macskád, úgy hogy senki rád nem nyitja az ajtót idős korodra, és szenilisen magadba beszélve töltöd el a végnapjaidat.

Már önmagába az is elég probléma, hogy önzésből kizártad magad az élet legcsodálatosabb egyben legnehezebb feladatából.


Megéri? Szerintem nem, én képtelen lennék arra az életre amit te élsz, még akkor is, ha a világ minden pénze, és gazdagsága a lábad alatt volna, akkor sem.

2018. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%

Elég szomorú, hogy 40 évesen se tudsz olyan partnert választani, ennyi elbaxott kapcsolat után, hogy ne csak 3 hónapig legyen jó a szex. Érdekes módon nekem valahogy sikerült olyan partnert találni, aki több év után is odaadó minden téren. Mondjuk én nem is repültem rá minden második pasi farkára válogatás nélkül, mert ennél többet keresek a másikban, bár látom nálad a kapcsolat csak minőségi dugást jelent, semmi egyebet. Úgy valóban nehéz.


De ha neked ez jó, csináld, te életed.

2018. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 próbálokkedveslenni ***** válasza:
81%

"Már önmagába az is elég probléma, hogy önzésből kizártad magad az élet legcsodálatosabb egyben legnehezebb feladatából."

Ajjaj itt egy újabb hiperanyuka-hiperapuka a hétszázát neki.


Magyarázd már el nekem, hogy miért lenne olyan csodálatos dolog gyermeket vállalni, ha az egyén nem akar? Ez kinek lenne jó?

A gyereknek? - pff kizárt

A szülőnek? - no way

Neked? - ez már lehetséges, mert akkor nem kellene ilyen butaságokat irkálnod


Attól, hogy neked a gyereknevelés a legcsodálatosabb dolog az életben, baromira nem az mindenkinek. Ettől ők nem lesznek/leszünk rossz emberek. Sőt.

Nézd meg a környezetedben jelenlevő családokat. Hány helyen látod azt, hogy úgy viselkedik a szülő a gyerekkel, ahogy azt kellene?

Megfelelő időt tölt vele. Azt is minőségileg töltik. Szellemileg és fizikailag is rendesen nő a gyermek.

A szülők nem távolodtak el egymástól és rendes családnak tűnnek.


Mondanám, hogy menj el középiskolába tanítani egy évet. Találkozz 160 gyerekkel. Abból ha 50 gyereknél jó a családi állapot, akkor már lehet tapsolni. A többinél csak hanyagolják a gyereket. Egy másik egész komoly szeletnél pedig lesz_rják a gyereket. Ők azok, akik úgy vállaltak gyereket, hogy nem akartak 100%-ig vagy csak h_lyék voltak és nem tudták, hogy mire vállalkoznak.


Szóval tessék visszavenni az arrogáns 'legcsodálatosabb' arcodból, mert nagyon nincs így.

2018. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 peca1000 ***** válasza:
80%

Kedves kèrdező.


Ez az életmód még max.5-10 évig megy, aztán te sem leszel már olyan kívánatos testileg, hogy megérje érted pedálozni.


Aztán öreg korodra senki sem fogja rád nyitni az ajtót.

2018. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%

"Mindenki úgy csinál, mintha kötelező lenne nőként az első kapcsolatban halálomig benne maradni." -Amikor ezt olvastam, azt hittem még, valami huszon-egy-két éves lehetsz! Aztán kiderült, hogy 40! :D Azért ezen elgondolkodnék, hogy te sem kellesz hosszú távon senkinek. Szóval tuti unalmas vagy, vagy van más defekted.



Másrészt látom neked csak a szex számít a kapcsolatban, akkor miért nem mész el kur.vának? Még "ajándékot" is kapsz érte, pénz formájában, ha már ennyire elvárod. Bár kissé már öreg vagy hozzá, de a nagypapiknak tuti bejössz még. :DD

2018. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Pocsék anya lennék. Nem vállalok gyereket. Nincs macskám, mert a jelenlegi életvitelembe nem fér bele.

Így élek az elmúlt 12 évben, és nem égtem ki. Ellenben a velem egykorú nőkkel, akiknek a többsége túl van egy váláson.

Leírtam: addig vagyok benne egy kapcsolatban, amíg élvezem. De még nem találtam olyan férfit, akivel ez egy évnél tovább tart. Annyi a különbség, hogy én nem kezdek vergődni, mint egyesek, hogy igaz, hogy minden xar, de "egyébként jól megvagyunk", "de szeretem", "majd megváltozik", "egyébként jó ember".

Akarod tudni, hogy egy év alatt hány házas férfi akar megdugni, akinek a felesége azt hiszi, hogy otthon jó a szex és minden tökéletes? Ha hajlandó lennék házas emberrel kavarni, minden nap mással dughatnék.


Nem, nem mászok rá senkire. :) Engem szoktak felszedni, és nyugodtan válogathatok. :) Rengeteg férfi vágyik ilyen laza kapcsolatra. Általában èvente, két évente van új partnerem.

Nyugodtan áltasd magad, hogy te ugyanazt megkapod x év házasság után, amit én. Tehát ha veled le akar feküdni a férjed, akkor elvisz színházba, aztán boroztok, és szépen, minden trükköt bevetve elcsábít? Biztosan. 😉


Mit csinálok, ha öreg leszek? Félelem a félretett pénzemet, nem az állami nyugdíjból fogok tengődni. Bejárom azokat a helyeket, ahol nem jártam még, és festek. Mivel nem gyed-en voltam èvekig, ezért sokkal előrébb tart a karrierem, és olyan anyagi színvonalon élek, hogy 50 éves kor körül elmehetek nyugdíjba.

Esetleg keresek egy kis sugar boy-t, és némi támogatásért cserébe elszórakoztat. 😉 Inkább hancúrkandúrt tartok, kismacska helyett. 😁

De az is lehet, hogy holnap elüt egy autó, és nem lesz ilyen gondom.

2018. aug. 2. 11:03
 7/23 A kérdező kommentje:

Egyet tisztázzunk: a tartós kapcsolataimban voltam boldogtalan. Azok mellett a férfiak mellett, akik velem terveztèk leélni az életük, egy-két kisgyerek mellett. Amikor a kezdeti lelkesedés után jöttek a szürke hétköznapok, és nekem jutott kedvesség, csábítás, nem kaptam virágot, és nem nyitotta már ki a kocsi ajtót.

Amikor elmondtam, hogy ez nekem hiányzik, kivétel nélkül mindenki (mindkettő 😊) azt mondta, hogy ezek túlzó elvárások tartós kapcsolatban. Miért is?


Most a kapcsolataim csodálatosak. Boldog vagyok velük, és tudok szerelmes lenni. Viszont racionálisan nézem, és ha kezd a partner elkényelmesedni, akkor nem könyörgök, hanem otthagyom.

Miért olyan természetes, hogy a nőknek lelkesen kell szopni 15 év házasság után is, de egy férfi elég, ha csak az első két hétben tudja kinyitni a kocsi ajtót?

2018. aug. 2. 11:13
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

Elég szánalmas feltételezés a részedről, hogy szerinted aki TARTÓS kapcsolatba van, vagy házas, az mind boldogtalan, meg sivár az élete és a szex is tuti rossz.

Más túl van már egy váláson? És? Az is csak egy szakítás, ha úgy nézzük, te akkor évente vagy túl egy váláson. Az meg, hogy megunnak téged és már nincs kedvük sem elmenni veled valahova, sem kinyalni, nem biztos, hogy a másik fél a hibás. De mindenki úgy él, ahogy akar, csak nem tudom minek kellett ide feltenni ezt a kérdést, most be akarod bizopnyítani, hogy neked így milyen jó?:DD hihető...inkább szánalmas magyarázkodásnak tűnik.

2018. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Miért kell mindenkinek úgy élnie, mint nektek? Mi abban a szánalmas, hogy merek úgy élni, ahogy én vagyok boldog?

Sok nőn azt látom, hogy egyből vetélytársat lát bennem, és elkezd ugatni, mint a területet féltő kutya. Pedig semmi nem érdekel kevésbé, mint egy családos ember, ez nálam elvi kérdés is.

Biztos, hogy van boldog párkapcsolat, ahol 30 évig dúl a szerelem, csak erre nagyjából annyi az esély, mint a lottó ötösre. A legtöbb jó házasság is inkább békés egymás mellett élés.

Nekem ez kevés.

2018. aug. 2. 11:26
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Én megértelek Kérdező. Úgy gondolom, mindannyian mások vagyunk, máshogy képzeljük el az életünket. Neked ez így jó, úgyhogy ne foglalkozz mások véleményével. Akik a legjobban köpnek feléd, azok a legirigyebbek rád valószínűleg, hogy ezt meg "mered" csinálni.

32N

2018. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!