Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek többsége felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége felszínes azzal hogy egy kapcsolatban az olyan értékeket preferálják leginkább hogy külső, pénz, jó szex, minthogy a lelki érzelmes kapcsolatokat részesítenék előnyben?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen


A külső évek során változik.

A pénz használati eszköz.

Jó szex: kinek mi? Relatív.

2017. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom te is pénzből eszel, meg nem ingyen van az internet, amiről írsz.
2017. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
A kérdésedre válaszolva igen, ez felszínesség. De a lelki érzelmes kapcsolat nem zárja ki a jó megjelenést, pénzt és jó szexet. Itt mindenki azt hiszi, hogy a helyes gazdag pasik mind érzéketlen bunkók, és a szép, igényes nők csak pénzsóvár ribik lehetnek.
2017. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen
2017. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Fiatalon még a külső dominált a választásaimban, csak több kapcsolat után tanultam meg a gyakorlatban, hogy milyen értékekre érdemes kapcsolatot építeni. Mondjuk ebben a jó szex és az anyagi biztonság továbbra is benne van, csak MELLÉ jöttek még a belső értékek. (No meg az se árt azért, ha tudok vonzódni a partneremhez....)
2017. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Nálam egy kapcsolatban, a kor előrehaladtával egyre kevésbé számít a külső.

A pénzből elég annyi is hogy ne legyen az legyen a napi téma esténként hogy mire kuporgassunk, és ne legyen veszekedés tárgya.

A jó szex viszont igenis fontos. Ha tetszik, ha nem.

Ugyanúgy, mint a testi érintkezések, a szeretet kifejezésének különféle formái.

Nem kell hetente 2-3... aklalommal szeretkezni, de napi szinten legyen egy-egy ölelés, odabújás, kézfogás, stb.

Az őszinteség, közös érdeklődés, sok beszélgetés legalább olyan fontos mint a testiség.

40f

2017. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valóban az érzelmes kapcsolat lenne a legfontosabb, de ehhez nélkülözhetetlen a szex. Egy lelki alapon nyugvó érzelmi kapcsolatban igenis szükség van a rendszeres szexre is azzal, akit az ember szeret. Mert ha szeretem, akkor meg is kívánom. Én 48 vagyok, de nem tudnám elképzelni egy olyan valakivel az életem, aki nem lenne hajlandó napi szinten a szexre. Ez nagyon fontos egy párkapcsolatban, ha nincs, semminek sincs értelme.

A pénz nem lényeges, ha annyi van, hogy teljen az alap dolgokra.

A külső valóban egyre kevésbé fontos, de a kedvesség látszódjon rajta. Egy savanyú vagy mufurc tekintetű nő iszonyat visszataszító tud lenni.

2017. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!