Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám véglegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám véglegesen leállítani volt barátom új barátnőjét?

Figyelt kérdés
Pár hete szakítottunk, azóta összejött egy új csajjal, aki teljesen rám van szállva, mivel a srác azt kezdte el rólam híresztelni, hogy csak azért voltam vele, mert tudtam, hogy van pénze és egész végig csak erre utaztam. Ez az új csaj meg azzal kezdett el letámadni, hogy egyáltalán azt sem érti, hogy hogy jöhetett velem össze, mert hogy én mennyire csúnya vagyok és biztos csak megsajnált, meg hogy sajnálja, hogy nem jött össze, hogy "kicseréljék a fejem". Erre a srác minden ismerősének, meg az én néhány ismerősömnek is elküldte, hogy mekkora szemét vagyok, hogy csak emiatt képes voltam összejönni akárkivel.
2018. aug. 2. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz veluk...kuld el oket a pba es tiltad oket.

Maa velemenye meg ne erdekeljen. Aki ismer tudja h mi az igazsag..ennyi.

Nem kell tulbonyolitani a dolgokat.

2018. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én megírnám neki, hogy gondolkozzon el arról, hogy egy olyan pasi mellett van, aki hazugságokat gyárt az exéről (rólad) és undorító módon viselkedik. Majd amikor szakítanak, jusson ez az eszébe. Utána meg letiltanám mindenhonnan, az exszel együtt.
2018. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!