Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz levegőnek mindenki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz levegőnek mindenki? Vagy csak paranoiás vagyok? 24F

Figyelt kérdés

Olyan érzésem van, mintha a korombeli nők levegőnek néznének, teljesen közömbös vagyok számukra, sőt inkább elkerülnek. Azok is, akiket nem ismerek és azok is, akiket igen.

A külsőmről annyit, hogy 190 cm és 82 kg vagyok, régebben sokat sportoltam, ebből még valamennyi látszik, de tervezem újrakezdeni...a hajam egyenes és világosbarna, a szemem barna, az öltözködésem átlagos, nincs sok pénzem, nincs kocsim.

Belsőleg alapvetően szűkszavú, csendes, visszahúzódó vagyok, az érdeklődési köröm viszonylag tág (sport, történelem, irodalom, műszaki dolgok stb), eléggé segítőkésznek, becsületesnek és jószívűnek tartom magam, nem szoktam veszekedni, nem vagyok agresszív, viszont magamban sokat idegeskedek, őrlödök és pesszimistán látom a dolgokat, bár ez eléggé függ a gyakori hangulatingadozásaimtól.


2018. aug. 4. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Egy pillanatra azt hittem, hogy egy kérdést látok, de sehol senki.
2018. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Továbbá nagyon érdekelnek az új dolgok, gyorsan tanulok, jó a memóriám, viszont elég lusta vagyok, nehéz kirobbantani a szobámból, társaságba sem nagyon járok, főleg, hogy magamtól nehezen alakítok ki beszélgetést, kezdeményezni meg nem szoktak.
2018. aug. 4. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:

*magamban sokat idegeskedek, őrlödök és pesszimistán látom a dolgokat


Szerinted ezt, önkéntelenül az emberek nem érzik meg?

Ez olyan körülötted mint egy háló negatív értelemben.

2018. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad, ez kisugárzik, és ezért nem akarnak veled foglalkozni a nők.


Fejlődj, változz meg.

2018. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Ti kivel beszéltek?
2018. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!