Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya nők! Ti fogadjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nők! Ti fogadjátok a csúnya férfiak közeledését, vagy olyanok vagytok mint a szép nők, hogy levegőnek nézitek őket?

Figyelt kérdés
F/27
2018. jan. 23. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy örülnétek, ha levegőnek vagytok nézve. Hisz anélkül nem lehet élni! :D
2018. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csendes farkaskutya, Rakott krumpli, Strohmann, Suhanó pásztorkutya újratöltve.

Welcome back, dühös sivatagi róka, már hiányoztál! :D

2018. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2. Kéne már nekik valamilyen csapatnév nem?

Nem, nem nézem levegőnek őket. Ők néznek engem :D

2018. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkit levegőnek nézek.
2018. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ismét kiderült, hogy a párválasztás egyedüli alapja a külső, az emberek pedig mind objektíven besorolhatók a "szép/jóképű", "átlag", illetve "csúnya" kategóriákba. Egyéni ízlésről szó sincs.


Meg a másik: ki fog itt önként és dalolva belemászni a "csúnya nő" kategóriába? :-D (rajtam kívül persze)

2018. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki számít csúnyának és ki szépnek?
2018. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Én kifejezetten szép nőként összejöttem egy rettenetesen csúnya pasival, 19 évesen.

Kiderült, hogy belül is undorító, ezért elhagytam viszonylag hamar.

Azután úgy voltam, hogy szóba nem állok többé rusnyákkal, mert ugyanakkora eséllyel szennyek belül, mint bárki más, ezért, ha már esetleg megint kifogok egy szennyet, legalább jól nézzen ki.


Azóta van egy jókéű és rendes párom már 5 éve, szóval nem téma.


A kérdésre annyit válaszolnék, hogy a csúnya nőknek is van szeme. :)

2018. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs egyértelmű besorolás, hogy ki a csúnya és ki a szép. Nagyjából úgy lehet megfogalmazni, hogy a csúnyák csak heti 10 levelet kapnak társkeresőn, az átlag heti ötvenet, a csinosak pedig 100-nál is többet, vagy fent sincsenek, mert nem szorulnak rá.
2018. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok esetben belül is csúnya, nincsenek belső értékei. Hogy mi miatt, nem az én feladatom feltárni, gondolom a sok csalódás miatt vált ilyenné vagy eleve ilyen volt.
2018. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Balazska
2018. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!