Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya és/vagy kövér nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya és/vagy kövér nők! Mennyi udvarlótok van?

Figyelt kérdés
F/27
2018. aug. 4. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ők inkább azzal vannak elfoglalva, hogy sirassák magukat, ahelyett, hogy tennének valamit azért, hogy javítsanak az összképükön.

A szépség mindenkinél mást jelent. Egy csomó molett hölgyet látok párral.

Plusz hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon, úgyhogy nem ritkák a kövér párok sem.


A betegség miatti hízás és fogyás külön kategóriát képvisel.

2018. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Balázs, írass már föl magadnak valamilyen antidepresszánst és / vagy libidócsökkentőt.
2018. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ja tök jó, hogy egyik kérdésében kijelenti, hogy nem érdeklik a nők, aztán továbbra is csak róluk beszél.
2018. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Amennyit egy selymes szamár el tud vinni a málháján.
2018. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy volt, hogy téged nem érdekelnek a nők és nem foglalkozol velük...?
2018. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Most tartós párkapcsolatban élek, így nem figyelem, hogy hány embernek tetszem.


Előtte viszont volt pár udvarlóm, az biztos.


Ezért is mondom, hogy nem a külső a lényeg. Ha az lenne, szerintem rám se nézett volna senki

2018. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit jelent az udvarló...


0, aki emberszámba venne. (1 volt mostanában, aki mégis)


Potyázóból 1-2 néha, de azok is 5 másodpercesek, amíg közlöm, hogy nem vagyok erre vevő.

2018. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem udvarol nekem senki, igaz, nem is teszek érte, hogy észrevegyenek. Elvagyok magamban.

Kövér nem vagyok, a szépség meg ugye relatív.


(Amúgy milyen már ez a megszólítás, hogy "Csúnya és/vagy kövér nők!" Nem valami hízelgő...)

2018. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8: Nemis hízelegni akart :D
2018. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok csúnya, inkább átlagos és nem vagyok kövér csak kicsit túlsúlyos (163/70)Sportolok is, tehát mozgékony vagyok.

Nincsenek udvarlóim. Vannak pasik,akik dugnának mint a lopott biciklit, ezt nem tagadom. De ez nálam nem udvarlás kategória. Kapcsolatot egyik sem akar velem, tehát a válaszom: zéró.

2018. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!