Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől jó nő valaki?

Figyelt kérdés
Csak Hölgyek véleménye érdekel. Szerintük mitől lesz a mai világban egy nő Nő? (bár valószínű, hogy a válasz egyetemes értékrendeket kell, hogy tükrözzön). És a mai nők törekednek-e arra, hogy ilyenné váljanak?

2018. aug. 5. 00:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nőként én azt gondolom, hogy a normális férfiak számára, akik valami tartalmat is keresnek a nőben, nem csak puncit, nem lesz valaki a külsejétől jó nő. Persze, ne legyen kövér (bár a telt sztem belefér), meg a szélsőségesen ronda fej is olyan, hogy azért rontja az összképet. De pl. egy átlagos csaj tud jó nő lenni, ha amúgy értelmes, van humorérzéke, normális a felfogása, nem egy hisztigép, és őszinte, nem játszmázik kényszeresen, meg normálisan kommunikál, és nem játssza a királylányt. Bár én már pár éve férjnél vagyok, ezt tapasztaltam, ugyanis bár vékony alkat vagyok, szerintem nem vagyok kiemelkedően szép, átlagosnak mondanám magam, de mindig voltak érdeklődők, és általában ezeket emelték ki azok, akikkel eljutottam odáig, hogy elmondja, mi tetszik neki rajtam annyira (külsőn kívül).

30N

2018. aug. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

Ajánlom csernus imre a nő című könyvét (vagy az előadást YouTubeon).


Véleményem szerint a nőiseg kérdésben inkább a belső tulajdonságok a döntőek. A külsőségeken bárki tud változtatni.

Belső tulajdonságbol említeném a testtartást(kihuzza-e magát vagy görnyedt), helyén van-e az önértékelése, önbizalma, legyen olyan kisugárzása, amitől nem csak egy szürke kisegér lesz, tisztelje önmagát.


És még van egy csomó más is csak most a felszínt kapargattam.

2018. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

Tudom, hogy csak nők válaszát várod, de nem bírom ki.

Ismerek egy nőt, akit fél évig ronda pasinak tartottam. Aztán beszélgetni kezdtünk, és mára már egy vonzó nőt látok benne. És ismerek olyan nőket, akiknek bomba alakjuk van, de mégis ronda pasinak sorolom őket. Annyira gáz, hogy folyton azzal kezditek, hogy milyen az alakja, meg az arca. Látom, hogy sok nő úgy veszi, hogy tényleg a külső a legfontosabb, és ezért belülről elkorcsosulnak. Aztán nem értik, hogy miért nem találnak normális pasit.

2018. aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sportos vagy táncos típusú testalkat, kiegyensúlyozottság, lazaság, magabiztosság, kifinomultság, ami az ápoltságában és az öltözködésében is megnyilvánul.
2018. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 AliceGamer ***** válasza:

A jó nő szerintem a lelkétől válik azzá, a külsőség csak egy borítót ad neki.


- Tiszta lelkű, jó szándék vezérli, tisztán szeret

- értelmes ( van egyéni,saját véleménye, nézete, több témában is)

- Tudja a célját, és tesz érte

- Tudja, hogy folyamatosan fejlődnie kell

- felismeri az érzelmeit és kezeli

- Sok irányba evez az éredklődése

- egyéni stílusa van


Ha ezek megtalálhatóak egy nőben, ez kihat a külsőre az életére és más életére is.

Egy ilyen nőnek mindenki megérzi az erős kisugárzását.

2018. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

AliceGamer szépen leírta a lényeget.


"Véleményem szerint a nőiseg kérdésben inkább a belső tulajdonságok a döntőek. "

Ez alap. Vannak nők, akiknek az a nőies ha ilyen p1csásan beszélnek, ki vannak mindig öltözve, ha kanos fiúk üríteni akarnak beléjük már igazi nőnek érzik magukat.


"És a mai nők törekednek-e arra, hogy ilyenné váljanak?"

Mivel fogalmuk sincs többségüknek nő létükre hogy milyen az igazi nő, nem is tudnak olyanná válni.


"ne legyen kövér"

Még az itteni nők is ilyen válaszokat írnak, ahogy mondtam, fogalmuk sincs mitől jó a jó nő.


AliceGamerrel találkoztam élőben, neki még az sem kéne hogy nőiesen felöltözzön, ha fiúnak nézne ki, és úgy adná magát, már a beszédéből, kisugárzásából érződik a nőiesség.

Sok gyökér meg erőlködik hogy nőiesebbnek tűnjön, holott fogalmuk sincs miaz.

2018. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy nem minden nő erőlködik, hogy nőiES legyen. Én ezt csak egy szerepjátéknak érzem. Fene akarna egy életen át ebbe energiát fektetni.
2018. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!