Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alfahím lettem? Úgy érzem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alfahím lettem? Úgy érzem

Figyelt kérdés

őszintén szólva, nem igazán ijedek meg már senkitől, minden helyzetből ki tudom vágni magam, a magam javára fordítom, a lánnyal a fickója előtt flörtölök, köpni-nyelni nem tud, ha mégis nagyon pofázik, megalázom, és behúzza fülét-farkát, és már komolyan fél tőlem...

volt, mikor meg akartak verni, és egyszerűen a többség eloldalgott, mert besz-rt tőlem. igazából úgy érzem, hogy legyőzhetetlen vagyok, csordultig töltődtem magabiztossággal, nem igazán érdekel, ha nemleges a válasz, én nyomulok tovább, és előbb-utóbb beadja a lány a derekát.

amolyan leállíthatatlan gyerek, és nagyon nem izgatnak a következmények, sosem futamodok már meg, sosem bújok el.


2010. jún. 20. 03:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
menő srác vagy !
2010. jún. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
No komment
2010. jún. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Jól van Pistike! Most az egyszer elnézem neked, hogy beleírtál a gépembe, mert szépen kiöntötted magad után a bilit. De ígérd meg, hogy holnap sem fogsz bekakilni.
2010. jún. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Kemény vagy, mint fos.
2010. jún. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem alfahím, hanem büdös paraszt.
2010. jún. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Alfahím? : D [link]


Egy senkiházi tapló vagy, gratulálok!

2010. jún. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy voltál már lánnyal? (Ha fizettél érte az nem számít)
2010. jún. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te nem alhahím vagy hanem paraszt.
2010. jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az alfahím kifejezést nem így használják.

Te inkább egy levakarhatatlanul nyomuló, kellemetlen alak lehetsz. A környezeted nem nagyon tud mihez kezdeni veled,csak arra várnak,hogy mikor veszed már végre észre magad.

2010. jún. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Tölem két hatalmas pofont kapnál legfeljebb, nemhogy beadjam a derekam. Az ilyen hülye, öntelt, felvágós valaki nem alfahim, hanem egy rettenetesen nagy bunkó!!


20/N

2010. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!