Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit gondoltok egy olyan nőről akinek kevés ruhája van?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 10:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Piszkos anyagiak?
2018. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg észre sem veszik.
2018. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
De az mind ralph lauren? ;) szerintem nem kell annyi toprongy, csak nehany minosegi markas ruha! Oszt jonapot!
2018. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
"Ez egy nő, akinek kevés ruhája van." Ezt gondolom.
2018. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott hogy relative kinek mi a kevés, mert azért vannak olyanok akiknek van már 100 szettje de még mindig vesz továbbiakat, mert úgy érzi kevés van neki.

Illetve az hogy van egy hétre való szettje amit mindig mos azzal sincs gond, mert valószínűleg nem ezekre a javakra költi pénzét; így az hogy ebből kapásból az nem szűrhető le hogy anyagilag rossz helyzetben van. Én is ha tehetem akkor minden pénzemet a hobbimra szánom.

2018. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Az jó, többet pucérkodik otthon...🙄 Nincs azzal baj, ha mossa és próbálja azért bizonyos kereteken belül variálni.
2018. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Most őszintén: miért kéne ez alapján bármilyen véleményt formálnom?
2018. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Két dolog jutna az eszembe. Ha épp készülődnénk valahova, akkor vagy mindig kiakasztana azzal, hogy "nincs egy rongyom, amit felvegyek", vagy pont ellenkezőleg, mindig tök gyorsan elkészülne, akár olykor még engem is megelőzve :D


Szóval kérdés, hogy bár kevés van neki, de nagy ruhatárról álmodik, vagy azért van kevés, mert neki ennyi elég...

2018. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Hűha, kemény dolgok ezek.

Engem nem érdekel, csak hogy tiszta legyen.

2018. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%

Persze. El lehet itt viccelgetni ezt. (Tobbet pucerkodik), (nem ez szamit) stb.

De ha egy pasinak van keves ruhaja, vagy idejet mult az oltozkodese, akkor egy csaj sem nezi meg. En is elmentem a Tommy Hilfigerbe ruhat venni. Nagyon sokat koltottem. De igy sem kellek a kutyanak sem.

Amit nem ertek. Mert igy megbukik a fenti mondatom. De a nok kenyesebbek a fiuk oltozkodesere. Szoval ha egy fiu irta volna ki, akkor a nok azt a valaszt irtak volna, hogy...

...egy pasinak legyen jo a stiluserzeke, legyenek divatos, letisztult ruhai.

...szeretem ha egy pasi jol oltozkodik, illetve ha tudja, hogy mi all jo neki.

...egy pasinak muszaj jol oltozkodie, sok ferfi a kapcsolat mulasaval elhanyagolja magat es ez nem jo, ezert legyen mindig jol oltozott.

De a fiuk le**aj a lanyok oltozkodeset. Itt is megy a felnyalas ugy erzem, ez nem igazsagos es abszolut unfair, toletek....fiuk!

2018. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!