Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők, nektek mennyire szőrös a párotok? Mennyire visszataszító, ha túl sok szőr van rajtam például a mellkasomon, fenekemen vagy a lábamon? 22F

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem szőrös a férjem, bár szakálla/bajsza nincs. Mindenhol borotválkozik ugyan, de csak hogy rövidebb legyen. Számomra - hangsúlyozom számomra- nekem ettől is férfias egy férfi.
2018. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan, hogy mikor meglátod a strandon, elszörnyedsz, az túl sok. De egy bizonyos szintig nem zavar, azért ezt nehéz pontosan behatárolni. Ha úgy érzed, túl sok, gyantáztass, DE ne borotváld, mert attól ilyen szúrós lesz az egész tested és az mégrosszabb, mintha meghagynád a szőrt.

21L

2018. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Annyira szőrös amennyire egy átlagos férfi. Nekem nem taszító az erőteljesebb férfi szőrzet sem.
2018. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Azért például, ha a hát, has, nyak szőrös, az elég undorító tud lenni.

A lábak meg a hónalj nem zavar.

2018. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szőrtelenít az arcán kívül sehol. De egyébként nem igazán szőrös, csak a hónalja, lába, feneke és a pénisze körül. Én nem szólok bele, nekem szexi így is. (Egyébként neki is szexi lennék szőrösen is, pl múltkor véletlen megvágtam a lábam és mondta, hogy miatta ne vágdossam magam :D én szeretem, ha a lábam szőrtelen, de szerencsére az ő részéről nincs kényszer. Intim területen sem.)
2018. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Feneke, lába igencsak. A mellkasa nem túlzottan. Ezek nem zavarnak, az viszont néhe igen, hogy elfelejti a farkánál leborotválni az őserdőt és nekem kell rászólnom, ez kicsit elkedvetlenít olyankor.
2018. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!