Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyzet a szőrős fenékkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet a szőrős fenékkel hölgyek? Mennyire visszataszító?

Figyelt kérdés

Mekkora fanszőrzet tolerálható még és mi az már nem fér bele?

Vagy a hetero férfiak is járjanak nyugodtan feneket gyantáztatni?


Esetleg a férfi személyiség és iránta érzett vonzalommal arányosan több szőr is megengedett? (a testen bárhol)


Mit remélnek a nők ilyen téren?

Mennyire számít a kapcsolat elején és mondjuk egy házasságban?


Esetleg valaki képpel is alátámasztaná a véleményét?



2016. jan. 5. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Engem egyaltalan nem zavar a szor a ferfiakon. Volt olyan partnerem, aki a karjan es a laban kivul mindenhol gyantaztatta magat. Nem ez izgatott fel benne...Es volt szoros partnerem is. A mostani parom is nagyon szoros, de nagyon szoke is emellett. egyaltalan nem zavar, sot szexinek talalom :)
2016. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Őszitén: már volt olyan, hogy szexis hosszú éjszaka után csak reggel vettem észre, mennyire szőrösen hagyta ;)
2016. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a szőrös fenék oké, a szőrös hát, váll nyak, fül nem oké.
2016. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Volt már olyan, hogy csak Reggel vettem észre, hol és miként szőrös a pasi - ebből lehet következtetni ;)
2016. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Fini tapintású, akkor nem gond, sőt ha eltereli a figyelmemet a popsiról akkor még inkább nem gond :P
2016. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Azt hittem minden pasi feneke szőrös :-D


Amúgy meg ott abszolút nem zavaról. Engem az egyetlen ahol zavar a szőr, ha a háta nagyon szőrös.

2016. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudtam magamról elképzelni, hogy szőrös pasival legyek. A mostani párom viszont nagyon szőrös mindenhol, kivéve a hátát. Nem zavar egyáltalán :D
2016. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar,mert mediterrán párti vagyok.A nagyon szőrös hát és nyak már zavar,azt már tényleg gyantáztatni kell.
2016. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem egy szőrtelen mellkas esztétikusabb, persze itt az is szexi tud lenni, ha minimális szőr van rajta, csak ne legyen egy David Hasselhoff.

Ami egyáltalán nem tetszik az a szőrös hát.

A fenék nem zavar, ha nem látom. Ha látom, akkor lelombozó szexközben,ha szőrös (de általában nem látni).

Fanszőrzet szintén lehet minimális, de ne dzsungel.

A többi testrésznél nem zavar a szőr.

2016. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

Hív a dzsungel a jó oroszlán ma édes álmot lát.

Ezt nem bírtam kihagyni! X)

2016. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!