Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hangulatromboló, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hangulatromboló, ha orális szex előtt megkérem a fiút, hogy szóljon mielőtt elélvezne?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem de akkor tálald máshogy pl.kérlek élvezz a mellemre vagy élvezz az arcomra így már csak nem hangulat romboló
2010. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Eléggé, inkább jóval előtte hozd a tudomására mit nem akarsz. Legyen ideje megemészteni.
2010. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
57%

Hát.... Én sem bírnám, ha nekem szólna a csajom érte.

Ezért van olyan barinőm, akivel azt teszek amit csak akarok és Ő is élvezi azt. Ha elkezdene nekem ott finnyázni, hogy "jaj ezt ne meg azt ne" wááá szerintem nem lenne hosszú élető az a kapcsolat. Keresnék olyat aki hozzám illik.

2010. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Még mielőtt elkezditek beszéljétek meg!
2010. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
47%

életű akart lenni.....

Ja és ha közben szólnál vagy elötte, tök mindegy így is úgy is kiábrándúlnék....

2010. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki emiatt kiábrándul a bnőjéből,akkor nem is szereti igazán,és nem azt nézi hogy mindkettőjüknek jó legyen, csak magára gondol. Hát én ilyen sráccal nem lennék együtt az biztos!
2010. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az!!
2010. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha egy srác még egy ilyen helyzetet se tud kezelni,akkor mit tud egyáltalán? Vannak ennél sokkal durvább szituk is. Mit egy ilyen srác nyújtani egyáltalán a bnőjének, ha még erre sem képes a bnőjéért? Atyaég. Látom megint 14évesek közé kerültem...
2010. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocs én 30/f vagyok,és eljutottam arra a szintre hogy egy nő vagy ismeri a férfi testi reakcióit vagy nem, én is tudom mikor van orgazmusa a csajnak mivel nemcsak magamra figyelek.ezt kéne megtanulni jó pár emberkének hogy a szex alatt nem csak magamra a saját élvezetemre figyelek hanem a másikéra is.16-20ÉVES LÁNYOK BIZTOS NEM FOGJÁK TUDNI EZT MEGADNI,EZÉRT NEM IS KELLENEK.14 évesek írnak ide? röhej kedves válaszoló elöző.ugyhogy összesítve az ha szólni kell..gáz!!akár tetszik akár nem.az a baj hogy éretlen izék írkálnak ide akik 10éve még a járni tanultak nőljön fel néhány aztán irogasson ebbe a kategóriába.ennyi
2010. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az :o

Nem tudom miért jött ilyen sok igenlő válasz ide.

2010. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!