Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hangulatromboló, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hangulatromboló, ha orális szex előtt megkérem a fiút, hogy szóljon mielőtt elélvezne?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
édes f*szom a csak van annyi esze a csávónak, hogy szól
2010. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Én 26 f. vok. És ha benne vagyok egy fincsi kis sex közepén és Én a maxot nyújtom, úgy ahogy egyik ide válaszoló mondotta, hogy tudom hogy mikor élvez ez a nő és arra figyelek, hogy neki is jó legyen, akkor Én is elvárom azt viszont. És ha nem megy neki, még akkor sem ha megbeszéltem azt vele, akkor nem maradnék együt azzal a lányal, mivel a sex igen is fontos, és nem csak a pasiknak! 100% - ban magadhoz illőt kell választani.

Szerintem.....

26 évessen még fontos a sex, max 60-70 évessen tudom elképzelni, hogy nem fontos. És igen már a 14-15 évessek is csinálják és ez mindíg is így volt! Nem tudom miért olyan furi ez?! ..... Régen az volt a szokás hogy 15 évessek házasodtak és már 16 évessen szültek :S

Szóval ergó nekik is lehet magánéletük...

de ez csak az én véleményem...

2010. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért, magától nem tudja leállítani a videólejátszót? =D
2010. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
14-15 évesek gyerekek a szexhez maradjunk ennyiben,a másik hagy ne én szóljak már hogy mikor megyek el.Mondom félreértenek itt egy csomó mindent de nem fogok éretlenekkel vitatkozni.Nem is érdemes majd idővel rájöttök.:)
2010. jún. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!