Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki, külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki, külföldi párja kedvéért megtanulta a nyelvet?

Figyelt kérdés
Úgy értem,megtanulta az adott nyelvet,hogy tudjanak beszélni,és később szerelem lett.

#szerelem #Kükföldi
2018. aug. 6. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A közös jovonkert tanultam meg, mivel a kapcsolat elejetol kezdve nyilvanvalo volt, hogy kizarolag az o orszagaban fogunk tudni osszekoltozni, ott pedig nyelv nelkul tulzassal a pohar viz megszerzese is nehez, en pedig nem akartam par honap alatt teljes depresszioba esni az emberi kapcsolatok es lehetosegek hianya miatt.
2018. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így egy kicsit logikátlan sorrend. Szóval adott egy vadidegen, akinek csak úgy megtanulod a nyelvét, és utána mi van, ha beszélgetés során kiderül, hogy nemis jön be..és akkor úgy vagy vele, hogy feleslegesen tanultál 2-3 évig egy nyelvet? Én alapból csak olyanokkal ismerkedek, akikkel van közös nyelv, angol, német. Nem fogok csak egy pasi miatt, akivel még nemis tudtam beszélgetni, megtanulni görögül, vagy perzsául, vagy kínaiul, honnan tudod előre, hogy megéri-e? :D
2018. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem külföldi a párom és most tanulom a nyelvét, -elég nehéz- , hogy majd család látogatáskor menjen egy konyhaszint.
2018. aug. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs olyan, hogy felesleges megtanulni egy nyelvet...
2018. aug. 7. 07:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyebként oké,a kínai nem érdekelne,de ez esetben az oroszról van szó,ami egyébkênt is tetszik.
2018. aug. 7. 07:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikor megismerkedtunk akkor azert beszeltem vele angolul mert szerettem volna gyakorolni, fejleszteni a nyelvet. Aztan szerelem lett belole.

Raadasul kijottem hozza kulfoldre, a csaladja is angolul beszel meg egyebkent is mindenki tehat elengedhetetlen.

2018. aug. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!