Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok hozzá, ha valaki így kihasználna titeket? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Olyan férfiakhoz szólna a kérdésem, akiknek nincsen önbizalma, előnytelenebb a külseje, félénkebbek, tapasztalatlanabbak.

Mit szólnátok hozzá, ha egy lány elhitetné veletek, hogy kedvel titeket, fontosak vagytok neki, valójában pedig csak arra használna, hogy önbizalmat szerezzen tőletek, a kapcsolatotoktól ahhoz, hogy nálatok jobban kinéző férfiakkal ismerkedjen, jöjjön össze? Tehát pl. azt hazudná, hogy veletek akar lenni, szeret titeket, valójában pedig csak kihasználna, aztán ha összejön neki a „jobb”, akkor kidob.


Két itt olvasott válasz alapján jutott eszembe, hogy megkérdezzem, ez nektek hogyan esne:


"Epp, hogy idoben vagy. Ne akarj nagyhalat eloszor. ERD BE ATLAGOSSAL VAGY AZ ALATTIVAL. En pl kep nelkul ismerkedtem par napja, csak ugy tesztbol, vannak tarskeresokon, oldalakon egyeb helyeken ONBIZALOMHIANYOS LANYOK, akik egy kis kesvesegert cserebe, meg egy kis egosimagatast kovetoen mentek talizni. Blablabla. ELSO SZEX UTAN DOBD A CSAJT. Utana keress masikat. Johet meg egy ugyan ilyen. Vagy ketto is.

Aztan szepen lassan MENJ A FINOMABB NOK FELE. Ismerkedj, jarj el, kepezd magad.

Kb ennyi lenne."



"Na mindegy. Ha csak nem vagy elektromos auto...vagy villanyauto vagy mi fene.

Akkor hasznald a valtot. Tudod...az a kar. A szo a fokozatossag.

En is igy kezdtem.

KEZDJ CSUNYAKKAL, OLYANOKKAL AKIKNEK NINCSEN ONBIZALMUK, AKIKNEL TE VAGY A SZOKE HERCEK. Ezek altalaban 130-159+kg-os ronda, igenytelen lanyok/nok. De ARRA JO, HOGY BETEDD NEKIK. HA MEGVOLT, AKKOR JON A VALTAS a 2-es, keres meg egy ilyet, neki is beteszed, dobod, jon a 3-as :D itt mar elvileg egy nornalisabb, atlagos vagy kicsivel alattibb, lanynal kellene probalkoz, ha ez is sikerul, betetted, johet a 4-es...itt johet az atlagos lany. Be-ko-dob, 5-os, ez a legnehezebb, itt mar utazoba kell nyomnod....ez a legnehezebb, szep es kedves lanyt talalni. Nah, ha sikerult....akkor ot tartsd meg es tiszteld.

Ez az 5 lepeses gyozelem. ;) en is igy csinaltam. Igaz...most ott tartok, hogy a kutyanak se kellek, de legalabb volt reszem dolgokban, ugyis jon majd valaki. Azt hiszem."


2018. aug. 7. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez milyen betegség?
2018. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Ezt lehet látni egy nőn... volt ilyen barátnőm, és végig tudtam, hogy nem fog mellettem maradni. Inkább végig basztam a francba, amíg lehetett.
2018. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a hímnemű egyedeket, akiktől idéztél, nem érdekli, hogy másnak mit okoz ezzel. Számomra hihetetlen, hogy képes valaki ilyen lenni.
2018. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Én örülnék neki. Legalább történne valami. Ingerszegényseg a 9. hatványon, ami most jellemez. Szoval....johtne a csaj kihasznalni.
2018. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megtörtént velem, mit szóljak hozzá?
2018. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4-es! Ezek pont a te válaszaid, amikben arra biztatsz embereket, hogy használják ki a másikat, utána pedig dobják el, mint valami szemetet.
2018. aug. 8. 00:09
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Ha megtudnám, nyilván rosszul esne. De nem biztos, hogy megtudnám. Miért árulná el a nő, hogy csak "képezte magát" velem? Amíg meg van, örülnék.
2018. aug. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez gusztustalan, undorító
2018. aug. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
15%
Ugyanezt csinálja minden nő. Amint jön valamelyik tulajdonságában egy fokkal "jobb" bika, már váltanak is azonnal.
2018. aug. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem szólnék hozzá semmit de, ha a tudomásomra jutna akkor biztos, hogy az illetőt kizárnám az életemből a továbbiakban.


Velem egyébként ez megtörtént, volt aki kihasznált így, mivel én nagyon szerettem ezért összetörtem.

2018. aug. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!