Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tényleg bedől a néma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tényleg bedől a néma sikoly című filmnek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 13:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
én láttam, szerintem igazi, de nem hatott meg egy kicsit se. Amúgy abból az ultrahangos izéből nem sok mindent láttam:D
2010. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem, egyébként úgy gondolom, kikapartatni magad nagyon is egészséges dolog.
2010. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
6%
Majd csak a kedvedért feltalálom az időgépet, és szólok anyukádnak, próbálja ki rajtad.
2010. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%
Kívánom, hogy történjen meg veled hasonló. Csak egyszer! Majd meglátjuk, hogy akkor te mennyire dőlsz be. Idióta.
2010. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Ja,biztos jobb a gyereknek,ha világra jön nyomorra,éhezésre,kilátástalanságra,vagy valami hülye kis tizenéves plázacica megszüli,ugye?

Lehet lepontozni.

2010. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem látjátok, hogy az a bábu sokkal nagyobb, egy 12 hetes magzatnál? Mivel, és hogyan érezne már, mikor még nincs kifejlett idegrendszere, agya? (Nem egy akkorának, mint a bábu, hanem a 12. hét előtt) Gondolkozzatok már! Ezt csak azért találták ki, hogy sokkolják a nőket, fiatal, naív lányokat, hogy még a szextől is elmenjen a kedvük.
2010. jún. 20. 14:57
 7/23 anonim ***** válasza:
36%

Nem, ezt azért találták ki, hogy tanuld meg tisztelni az emberi életet!

Manapság minden drága, csak az emberi élet nem! Igenis, az élet élet a fogantatástól kezdve.

Ha valaki nem szeretne gyereket, ma már több, biztonságos fogamzásgátlási módszer van, azt hiszem, erről elég szó esik.

Én is, Te is, az emberek nagy többsége jobb esetben -kivételek persze mindig vannak-két ember szerelméből létezünk.

Meg kell kérdezni egy-két örökbe adott gyereket, vagy felnőttet, hogy mit éreztek, amikor megtudták, őket örökbe adták, mert nem kellettek a szüleiknek.

Nem mentegetésképpen, de ez egy fokkal jobb eset, mert a szülő, ha nem is tartotta meg a gyerekét, de legalább a világra hozta. Viszont az abortuszra nincs mentség. Nem tudnám azt mondani, "Te nem jöhetsz világra, mi csak éppen a vágyainkat elégítettük ki, te csak egy véletlen baleset vagy, bocs, de nem élhetsz".

Hányan és hányan próbálkoznak évekig, hogy végre karjukban tartsanak egy kis jövevényt, mire sikerül, ha sikerül.

Az emberi élet szent és sérthetetlen, szerintem, de lehet, hogy konzervatív vagyok.


32/F

2010. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Utolsónak:képzeld,ha mindenki így gondolkodna,mennyivel több nyomorult gyerek lenne,akkor sajnálhatnád azokat.
2010. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mondtam egy szóval is, hogy nem tisztelem az életet, vagy azt, hogy az élet nem a megtermékenyüléstől kezdődik? Annyit mondtam, hogy ez a film egy nagy hülyeség! Attól, hogy nem érez, és nem sikolt, és nem menekül, attól még lehet tisztelni!
2010. jún. 20. 15:52
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
megnéztem ezt a filmet...éshát...rájöttem hogy ezt a pasit be kéne záratni! az mennyivel jobb hogyha megerőszakolnak egy 12 éves kislányt,és mivel nem védekeztek,terhes lett,és nagy hassal járkál az utcán 12 évesen..persze..a férfiaknak ez semmi,de annak a 12 éves lánynak 9 hónap...áá...jesszusom..
2010. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!