Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok más is tapasztalta már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok más is tapasztalta már a lányoktól ezt a lenéző szia köszönést?

Figyelt kérdés

Oké hogy nem vagyok az esete vagy valami de azért ne sziázzon már le mint egy ötévest. Az a fajta lekezelő szia az a te kis pocs fellhangú. A franc se kíváncsi rá hogy mi az ízlése. Konkrétan én lennék meglepve ha közeledés jeleit mutattam volna. A nők pedig mint az ostort használják hogy kijelentsék vele hogy te kis pocs. Legyen az egy szomszéd akinek kellett fűszer vagy épp a sarki boltos vagy osztájtárs.


Titeket is szoktak sziámi?

Hogy reagáltak?



Persze tudom mindenki macsó csak én vagyok béna.


2018. aug. 9. 17:13
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%

Miért köszöngetsz olyan nőknek akiket nem ismersz?

Pl engem ez nagyon bosszant ha olyan köszön ram akit nem ismerek

2018. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
64%

"osztájtárs "


Ez a fránya autocorrect!

2018. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kíváncsi az ízlésére. Egy hivatalban legalább tisztelettudóak az emberrel. Oké lehet túl konzervatív vagyok de ez van.
2018. aug. 9. 17:44
 24/36 anonim ***** válasza:
55%
Pénztároson vagy fennakadva, akinek a töke tele van? Nagyon érzékeny vagy.
2018. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Én biztos nem köszönnék olyannak akit nem ismerek de ezekben a szituációkban nincs alternatív megoldás.
2018. aug. 9. 17:47
 26/36 A kérdező kommentje:
Én ha tudok mindenkinek megadom a tiszteletet. Ez miért nagy kérés. Két perc múlva elmegyek a helyszínről és az életben nem lát.
2018. aug. 9. 17:48
 27/36 A kérdező kommentje:
*tudom
2018. aug. 9. 17:49
 28/36 anonim ***** válasza:
51%
De ez nem neked szól, hanem mindenkinek. Ez arról szól, hogy unja a munkáját. És miért is ne lenne morcos, ha ilyen kis paprikajancsik elvárják, hogy kacarászva köszöntsék őket, mint a messiást.
2018. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem úgy érti, hogy leviszik a hangsúlyt és olyan pofát vágnak, mintha eheti szaron rohasztott füstölt sprotnit szagolnának.

32/f

2018. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
16%

Ezek azok nőcikék, akik képesek belevinni 1 darab köszönésbe életük összes sérelmét, ha meglátnak egy hímnemű fazont.

Ismerős, kb egy deszkával tudnám én is pofánverni az ilyet.

De kutyaharapást szőrével, én rendszerint még benyőgök nekik valamit utána. Arra már nem mernek reagálni.

Ha ők köcsögök, én miért ne legyek?

2018. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!