Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondoconra járnak 18-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondoconra járnak 18-25 közötti fiúk akik jófejek és lehet velük ismerkedni és szeretik az animét?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz olyan fiút találni aki normális és animés.

Első mondoconom lenne majd a következő mert eddig nem igazán akartam menni.

Vannak animés fiú ismerőseim és jól ki is jövünk de mindegyik szerelmes belém amitől teljesen becsavarodtak.

Szeretnék olyanokat is megismerni akik nem lesznek idióták az idő múltával sem.

Vannak ilyen fiúk?Vagy csak nagyon fiatalok és lányok járnak ilyen helyekre?

20/L



2018. aug. 11. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon régen néztem animét (kb 5 éve utoljára.) aztán valahogy kinőttem belőlük és már nem érdekelt. Ettől függetlenül nem ítélem el aki nézi mivel megvan annak is a szépsége,mondanivalója mint mindennek. 21/F
2018. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém 28 éves, és ő is jár ki.
2018. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak. Én is egy ilyen srác vagyok.


Imádom az Animéket és az egész Japán kultúrát. :)


És 19 éves vagyok.

2018. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24f most fogok menni eletem elso mondoconjara. :) Azt se tudom mit varjak tole, de biztos tok vagany lesz. Meg jelmezen is gondolkodom...
2018. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

25 vagyok és eddig ugyan nem voltam még, de érdekelne a con

így a következőre elmegyek ha a szabadságom is engedi

elég sokan vannak szerintem ebben a korban rajtam kívül, az meg h a mostaniak beléd estek nem véletlen fiu/lány barátság nem igazán pálya inkább bnőt keress ha azt akarod h ne bolonduljanak beléd

ui.: kiváncsi vagyok milyenek az emberek akik odajárnak, a cosplayerek meg minden; biztos nagyon érdekes lehet

2018. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na remélem a következő conon össze futok veletek :D

Nem az a baj,hogy belém szeretnek (bár nem akarok megbántani senkit így kicsit az is) hanem,hogy ez egy idő után átmegy zaklatásba.

De animés barátot akarnék majd ha úgy adódik egyszer csak nem az őrült fajtából :D

Köszönöm a válaszokat!!! :D

2018. aug. 11. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha össze is futunk se mész vele sokra, mert elmegyünk egymás mellett mint a pinty. Ja értem, a sok kis eroshogun :D :D. Nem akarják elszalasztani a csodálatos lehetőséget, de átesnek a lovon.
2018. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen vannak és szoktak járni Mondoconra, a rendezvény nem csak nagyon fiataloknak szól.


Egyébként itt, a kérdésed alatt mindenki kedves és jófej, nyugodtan írhatsz nekik (illetve nekem) privát üzenetet. Rengeteg választék van. Válassz nyugodtan. :)


A fiúkkal, akik becsavarodtak, a hormonok játszanak (most indul be igazán a termelés), ezért a szexuális étvágyuk igen magas és valószínűleg (sőt, biztosan) kiemelkedően vonzó is vagy emellé, így nyilván nagyon szeretnének már egy kis hentai-t a valóságban is megtenni.

A szerelem pedig megbolondítja az embereket és emiatt akár butaságokat is megtehetnek.


21/F

2018. aug. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mi haverokkal rendszeresen járunk conra, igen változatos a korosztály, van a kisgyerektől kezve egészen a 40-es emberekig. Ismerkedés céljából én jónak tartom, mivel van közös téma. A zaklatókról nagyon nem tudok mit mondani mivel minket ez nem érínt, de a látottak alapján a többség normálisnak tűnik. Egy jó tanácsot azért szeretnék adni, lehetőleg ne egyedül menjél. Hiába kedvesek az emberek azért jobb ha ismerünk ott valakit, hátha nem megy annyira a barátkozás. Remélem ez segített.

19/F

2018. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!