Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csesztetik az emberek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csesztetik az emberek a 25-35 év közötti szingli férfiakat?

Figyelt kérdés
Pl munkahelyen stb. Olyan kérdésékkel h -másnak is van barátnője neked miért nincs -itt mindenkinek ban már csak neked kéne... ilyen hasonló kérdések.
2018. márc. 4. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert a legtöbb embernek fájdalmas szembenéznie a saját élete nyomorúságával. Kell mindig valaki, akin csámcsoghatnak.
2018. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert könnyen beszél aki nem nyekeg. Engem az szokott még idegesìteni,mikor mondják az általános dumákat,jaj nyugi majd el jön mert vaoaki neked is meg van írva,vagy ne keresd majd jön,vagy ugyanmár legyél ilyen meg olyan és akkor rád talál,stb..... szóval hagyd rájuk idióták.
2018. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

A csesztetők nem elégedettek a saját életükkel. Így ezt át kell húzni másra is, hogy neki is legyen rossz.

Már nem tudok meglepődni semmin sem.

2018. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
1-es válaszolóval maximálisan egyet értek, de a 2-es válaszolóval is! Annyival kiegészíteném a dolgot, hogy annyira sötétek ezek az emberkék, hogy nem is gondolnak arra, hogy mi van, ha egyáltalán nem is akar kapcsolatot az illető akit piszkálnak..?!
2018. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
A probléma nem velük van, hanem veled. Mármint hogy foglalkozol velük. Az embereket magad körül nem változtathatod meg, viszont önmagadat bármikor. Engem is folyton csesztettek ezzel a dologgal, ami nagyon zavart, de aztán megtanultam nem törődni mások véleményével, és hirtelen elszállt minden ezzel kapcsolatos problémám. Már egyáltalán nem érdekel, mert nem akarok megfelelni senkinek, és nem érdekel, mit gondolnak rólam. Szóval elcsépelt szöveg, de ne foglalkozz velük. Tényleg ez a megoldás.
2018. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat,a nőket is csesztetik.Arra sem adhatsz őszinte választ,hogy telt a hétvégéd.Rögtön kipletykálnak a hátad mögött,és persze bárhogy élsz,mindig van,ki belekössön.Mások mindig jobban tudják,hogy kéne élned.Speciel én úgy élek,ahogy nekem jól esik,neked is ezt javaslom.A befásult embereket meg sajnáld le,nekik úgysincs az asszony pörköltjén meg az esti meccsen kívül más szórakozásuk.Esetleg az,kit beszélhetnek ki műszak közben.
2018. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3: +1!!! :D
2018. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert jólesik nekik belerúgni egyet másokba. Mintha amúgy az említett 25-35 éves egyedülálló férfiakat nem zavarná, hogy nem kellenek a nőknek...


Azt kéne felfogniuk, hogy ebben a kérdésben nem a férfiak döntenek, hanem a nők. Ha a nők úgy döntenek, hogy az adott férfi nem kell nekik, nem tartják vonzónak, nem tudnak rá férfiként tekinteni, akkor szerencsétlen egyedül maradt férfi akárhogy próbálkozhat a nőknél, nem fog tudni változtatni a helyzetén.


Szerintem akik ilyennel piszkálnak, azok inkább csak így akarják éreztetni a másikkal, hogy mennyire értéktelen.


Megoldás: hagyd teljesen figyelmen kívül. Vagy vicceld el. A lényeg, hogy éreztesd velük, hogy abszolút nem vagy hajlandó belemenni a hülye kis játékukba, ami a te cseszegetésedre irányul.

2018. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahogy már sokan mondták azért mert fáj nekik a másság.

Az irigység h van X 32 éves nincs túl váláson nem kell fizetnie gyerektartást nem cseszte el az életét ahogy ő meg ő meg 564. ember az adott munkahelyen.


Ennyi vegytiszta rosszindulat. Nekik fáj neked meg a hasonlóknak túl jó. Nem írtja ki az idegrendszerüket egy örült nő nem kell aggódni hülyeségek miatt.

Nem csinál neki senki + nem kívánt elfoglaltságot.

Nincs 2-3 szörnyeteg gyerek a nyakán...


Míg a kedves kollégáknak romokban van az élete és hát dögölne meg a szomszéd lova is ha már ő anno elcseszte.

Pedig neki is megvolt adva a lehetőség ő is volt 25 neki is volt választása de elcseszte és fáj neki. És h valami öröme legyen téged piszkál mert ez egy "jó magyar szokás".


Ezért.


Egyébként ha v ki akar kapcsolatot legyen neki.

De ha nem,(pl én) illendő lenne magánügyként kezelni. Persze ez MO-n hiú ábránd. Ha meleg vagy már agyonvernek. Azt a szót h magánélet pedig nem is ismerik.


29 F

2018. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Azt kéne felfogniuk, hogy ebben a kérdésben nem a férfiak döntenek, hanem a nők"


Csupán az esetek 90%-ában. Ismertem olyan nőt aki hozzám is jött volna.

2018. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!