Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mellkirakás. Milyen az ízléses...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellkirakás. Milyen az ízléses dekoltázs, és milyen ami már ribis?

Figyelt kérdés
Linkeltek képeket?

2018. aug. 11. 15:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
9# Nem a szilikonról,mell feszességről ,pushupról beszélek. Hanem hogy mennyit mutat ami már ribis...vagy sem.
2018. aug. 11. 16:44
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
Anit te linkeltél az már kur vàs, az ízléses az, amikor magából a mellbőll semmi nem látszik ki
2018. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

amúgy szop.játok le magatokat, hogy vettem a fáradságot és kerestem képeket amiket belinkeltem a kérdés alá, erre lepontozzátok.

jó amúgy nyilván leszarom a pontozósdit, már úgy 6 éve, csak nem tudom elképzelni egyesek milyen értelmi szinten mozognak mikor egy ilyen hót szubjektív választ is lepontoznak :"D

2018. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez ami még ízléses:


[link]


[link]


És ez ami már nem az:


[link]


[link]

2018. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

ÉN csak egyet mondok.


Egy nőnek se járjon a szája, hogy "jajj csak a melleimet bámulják, milyen sza***rháziak a férfiak" ha kirakja. Szóval rakják nyugodtan de akkor kuss legyen.

2018. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól tudják a nők, hogy megnézik a férfiak.

Sőt azt is megnézik ami nincs kirakva.

Nem értem, téged miért zaklat ez fel ennyire hogyan reagálnak a nők... ez legyen az ő bajuk!


Az enyémet is megnézték már, pedig nem mondanám, hogy dekoltázsképes...

2018. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
13# Én nem pontoztalak le.
2018. aug. 11. 19:55
 18/19 anonim ***** válasza:
#14-nem totál igaza van!!
2018. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#15

Egyetertek,pedig no vagyok. Ha bulizni megyek, van valamennyi dekoltazs, nem hu de sok, de ja. Aztan nem nyafogok meg jatszom az agyam, hogy hulye ferfiak. Mondjuk az meg mar megint mas, ha valaki konkretan probal megeroszakolni, mert egy keves dekoltazst mutatsz... de a nezessel szamolni kell, ez van.


Mikor az alszent lanyok "panaszkodnak", hogy ot mennyien megnezik mikor a segge+melle teljesen kilog, na, az vicces tud lenni :D

2018. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!