Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez nálatokl is igy van? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez nálatokl is igy van? :S

Figyelt kérdés
Szoktam sexyn öltözködni, mert ugye tetszeni akarok a HELYES fiúknak...de amikor 1 undoritó fiú végignéz rajtam...legszivesebben elbújnék..nem tudom miért..szeretem ha helyes hapsik megnéznek, de ha vmi öregemberek, vagy csúnya pasik megnéznek, annyira kinosan érzem magam...ez nálatok is igy van?mit tehetnék, h. ez ne legyen igy,előre is köszi a válaszokat..
2010. jún. 20. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te most akkor fiú vagy vagy lány?
2010. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csaj...csak nem fiúnak hittél?:DD
2010. jún. 20. 16:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépen öltözöl, akkor annak a pasinak is megakad rajtad a tekintete, aki nem helyes a te szemedben, ezen nem tudsz változtatni.
2010. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen egy helyes fiú?!
2010. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csukják be a szemüket a csúnya emberek,hogy a kedvedet keressék??Ugyan..:S

Nálam ez nem így van.

2010. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ez ezzel jár el kell fogadnod.mit kellene ellene tenned? nem öltözködsz rib@ncosan.ennyih.
2010. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom engem se néznél meg.

Helytelen fiú.

2010. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem öltözködöm annyira feltűnően sexyn, de azért nem lehet mondani, h. annyira szerénykén öltözködöm..azért a rib@nctól még nagyon messze járok...nem vagyok ku**a!!
2010. jún. 20. 16:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én valamelyik nap voltam egy halásnadrágban és egy élénk barackszínű,dekoltált pólóban.A tesco parkolójában jött egy 40 körül pasi kocsival és úgy bámult,hogy majdnem utána szóltam,hogy inkább az utat nézze:D


Ez elkerülhetetlen!Ha csinosan öltözködünk nem csak a helyes,fiatal srácok fognak megnézni.Persze én sem szeretem,amikor 40 körüli pasik bámulnak meg feltűnően,mindig eszembe jut,hogy mi van ha pedofil..:S

De aztán az is eszembe jut,hogyha van kiszemelt akkor érte sok mindent megteszek,még ezt is:)

15/L

2010. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló...te legalább NORMÁLIS választ tudtál adni!!
2010. jún. 20. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!