Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Miért van az, hogy azt gondoljátok, ti nyugodtan beszélhettek csúnyán, de egy lány/nő ne káromkodjon?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 18:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Erre kell példa, így nem tudom minősíteni a káromkodásod okát, hogy helyénvalónak látom-e vagy sem. Bsszameg. :D
2018. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 peca1000 ***** válasza:
92%

Nálunk teljesen természetes, hogy sokszor káromkodunk, főleg ha veszekszünk.


Nem zavar, ha az asszony is így beszèl.


Persze ha kilépünk az ajtón, igyekszünk mellőzni a káromkodást. :)


Ja és az asszony tanàr, én pedig ingatlanos.

2018. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Én pont leszrom, hogy a külvilág mit gondol rólam, ha aztakvabudospcsa kedvem van, akkor annak oka van
2018. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ha bárki káromkodik a társaságomban, legyen az férfi vagy nő.. Ha valaki nem képes kifejezni magát, akkor inkább ne beszéljen.


"Fiúk, olyan igazságtalanok vagytok ://// Ti annyi meg annyi elvárást tesztek a lányok felé, közben meg azt hiszitek, nektek mindent szabad :((("


A döntés a tiéd. Senki sem kényszerít.

2018. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 -remete- ***** válasza:
12%
Máshogy reagaljuk le a világot. A nők zöme hisztizik ha le kell hajtani a wc ülőkét pedig nekik is csak egy mozdulat. Ahogy nekünk is felhajtani és mi nem hisztizünk... kb
2018. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De ha felhajtod, miért nem tudod visszahajtani???
2018. aug. 16. 16:17
 17/20 -remete- ***** válasza:
17%
Azért amiért a lányok felhajtani wc után. Pl.
2018. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Miért hajtsák fel? Az "alapállapot" a lehajtott ülőke
2018. aug. 18. 11:19
 19/20 anonim ***** válasza:
45%

A trágár beszéd nem vall túl nagy műveltségre. Én elkáromkodom magam, ha nagyon ideges vagyok. De ha ezt véletlenül meghallja egy nő, elsüllyedek szágyenemben.

Ha én akár felnőtt srácként úgy beszéltem volna, mint most kis taknyosokat hallok, a szüleimtől biztosan kaptam volna egy hatalmas pofont. (pedig nem vertek meg soha) Otthon soha nem beszélt senki trágárul, és káromkodni sem hallottam még édesapámat sem, aki ateista volt.


Ez a tisztelet hiánya. De a csőcseléknek ez kell, ez a jó.

Mit lehet várni egy olyan országban, ahol a győzike, vagy a berki a sztár? Amilyenek a példaképaink, olyanokká szeretnénk válni! Madarat tolláról, embert barátjáról.

2018. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne utcán meg közterületen ahol sok ember van mert az gáz.
2019. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!