Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keres még mindig, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres még mindig, ha már visszautasított?

Figyelt kérdés

Ma konkrétan randira hívott.

Pedig amikor én léptem felé, akkor visszautasított. Megértem, hogy most egy darabig ne keressen, majd még találkozunk úgyis. Ennek ellenére keresett eddig is, amikre nem reagáltam.

Ezen nincs mit megbeszélni. Pláne nem randira hívni. N


2018. aug. 12. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi volt az a "lépés"? Boci szemekkel ránéztél, és megsértődtél, mert nem vágta le egyből, hogy dugni akarsz?
2018. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a pasi csak szórakozik. Én tuti nem hagynám a helyedben:) Kicsit jobbra kéne értékelned önmagad, mint annyira, hogy más ember játékszere légy.
2018. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nincs kedved kettesben elmenni valahová? Randira? Igen, randira hivtalak...


Elég érthető voltam vajon? Ja én vagyok a nő

2018. aug. 12. 19:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem is megyek randira vele. Nem sertettség, na jó egy picit, de nem egy játék vagyok.
2018. aug. 12. 19:32
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Jó, akkor így oké, hogy nem mész vele sehova, de pöppet túlreagálod. Ha nem lennél megsértve, akkor itt nem játszanád az agyad, meg nem kérdeznél hülyeségeket.
2018. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nőként nem tudok pasi fejjel gondolkodni.


Szóval, ha nem akkor most mit igen. Ott volt a lehetőség, kvázi tálcán kínáltam magam, ergo kihagyott egy numerát. Most meg meggondolta magát, és randizzunk=dughatnánk. Ez mi, minek kell ez?

2018. aug. 12. 19:40
 7/10 A kérdező kommentje:
De tudom, csak ostoba nő vagyok, aki ezt se tudja....
2018. aug. 12. 19:41
 8/10 anonim ***** válasza:

6


Amúgy igazad van, bármi lehet. A rosszabb az, ha te csak ló helyett lennél szamár, és akkor még volt esélye a lónál, de aztán pofára esett, és így már jó neki a szamár.

A jobb, ha csak egy tutyimutyi önbizalomhiányos marha, akit qrvára váratlanul ért az, hogy te konkrétan randira hívtad.


Nem írtál túl sok konkrétumot, így a kérdésed egy nagy szar, és csak annyi a funkciója, hogy kitombolhasd magad. Ha valóban érdekelne a válasz, akkor részletesebben írtál volna, mert mi sem vagyunk gondolatolvasók meg mindentudók.

2018. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2018. aug. 12. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor úgy gondolta, nem jó ötlet, és jobban átgondolta. Nálam pl. próbálkozott egy nő, nem éltem a lehetőséggel, nem jött be, de pár nappal később megismertem, és beleszerettem, most meg én vagyok oda érte.
2018. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!