Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy kellek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy kellek neki, mégsem keres. Ilyenkor mivan egy férfi fejében?

Figyelt kérdés

Egyszerűen tudom, hogy kellek neki !!!!

Mégsem keres.

Tudja hogy a szívem szakad meg de azért sem keres és azért is le,zar....

Igaz csináltam dolgokat amiket nem kellett volna csúnyákat mondtam neki nagyon. De a büszkeség ennyire nagy dolog?


2018. júl. 20. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz csináltam dolgokat amiket nem kellett volna csúnyákat mondtam neki nagyon."

-----> ezek alapján TE is keresheted. Nyugodtan hívd fel te, nem fog leszakadni az ég.

2018. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Most játssza a kemény matsó latsót azt otthon meg sír egész éjjel, te meg játszod a miért nem keres ő sztorit. Így mindketten szépen elmentek egymás mellett a saját makacsságotok miatt. Ennyi.
2018. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én te miért bántál csúnyán vele, ha ezt ő nem érdemli meg? Rendes embernek lenni ennyire nehéz?


Nem csak büszke, de nem is hülye, hogy olyanokkal foglalkozzon, akik csúnyán beszélnek vele.

2018. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

hülye lenne keresni, ha rondákat mondtál neki.


majd keres olyat, aki szépen beszél vele.

2018. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Mi az, hogy tudod, hogy kellek neki? :D Ennyire jó vagy, hogy ilyen biztos vagy magadban? Magas lóról lehet nagyot esni tudod :)
2018. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 peca1000 ***** válasza:
42%

Hívd fel szépen, kérj elnézést, térdelj le elé, húzd le a sliccét, és szeresd.


Nem olyan bonyolult ez! :)

2018. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én akárhányszor kerestem nem reagált, legutobb letiltott....én nem keresem. Meg más miatt sem kereshetem.
2018. júl. 20. 15:27
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Akkor meg nincs miről beszélni.

Neki ennyi volt. pocsék dolog és k**úrvára nehéz de be kell tökélned, hogy vége.

2018. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ámíthatod még magad egy darabig, de az a helyzet, hogy kellettél neki, aztán elcseszted és most már nem kellesz neki. Ez van, lépj tovább.
2018. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Jah, hogy nős.

Felejtsd el, semmi esélyed nála.

2018. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!