Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Miből veszitek észre, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miből veszitek észre, ha tetszetek egy férfinek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is: néz, sokat.

Aztán: keresi a társaságomat, megszólít, ha egy nagyobb társaságban vagyunk, akkor odajön hozzám.

Aztán ha elkéri az elérhetőségeimet, vagy elhív randizni, már nem is kérdés, a kérdésed.


Ha csak utcán látjuk egymást, de nem ismerjük még, akkor az, hogy sokat néz, az észrevehető.

Ha beszélő viszonyban is vagyunk, akkor kérdez, akar beszélgetni velem, figyeli, amit mondok, és érdekli.


Mondok egy példát. Van egy csávó, aki folyton flörtöl, ha találkozunk, mégis tudom, hogy csak mindenkivel flörtöl, biztosan tudom, hogy nem érdeklem én személy szerint. Mert soha nem látom, hogy mikor sétálok felé, akkor úgy végignézne rajtam, vagy megállna rajtam a tekintete. SOHA. Ha beszélünk is, akkor is picit persze rámnéz közben, mert így illik, de sokszor a mellettem lévő érdekességet bámulja. Mindig érdeklődik a felől, hogy mi a helyzet, vagy hogy vagyok, de például konkrétumra sosem kérdez rá az alapján,a mit mondtam neki múltkor. Tehát valószínű, nem is érdekli a válasz,a mit adok a mizu kérdésére, persze nyilván én sem viszem túlzásba a választ, mert látom, hogy mizu. A durva amúgy az egészben nem az, hogy nem tetszem neki igaziból, vagy mondjuk úgy, hogy nem érdeklem, hisz a nonvergális kommunikációja ezt árulja el, hanem az a gáz, hogy épp csak még azt nem kérdezte meg, hogy dugunk, vazze? De úgy flörtöl, mintha kötelező lenne.

Nagyon gáz, és nagyon kiszűrhető ez az ellentmondás. AMúgy jó is, hogy szóba került, mert le is fogom legközelebb végérvényesen kapcsolni magamról!


Szerintem ebbe minden benne volt kb.

2018. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nonvergális:-)) nonverbális.

meg még volt benne egy-két hiba, bocsesz érte.

2018. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom
2018. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!