Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszel abban, hogy akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel abban, hogy akiknek együtt kell lenniük, azokat az élet addig terelgeti egymás mellé, amíg össze nem jönnek?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodom azon, hogy vajon hány olyan fiúnak mondtam már nemet, akiből "Igazi" lehetett volna? Vajon hány olyan kapcsolatot rontottam el én vagy akár a másik fél, amiből életre szóló kötelék lehetett volna? Vagy akit nekem rendelt a "Sors", az előbb-utóbb úgyis visszatér hozzám? Vajon miért bukkan fel valaki újra az életemben évek múlva? Érdekel, mások hogyan látják az életnek ezt a szeletét, személyes tapasztalatokat is szívesen várok.
2018. aug. 13. 21:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Én hiszek benne nagyon erősen. Abban is hogy mindenkinek megvan a maga párja és a rossz kapcsolatok/szakítások azok is egyértelműen okkal történnek,tanítanak valamit illetve megmutatják neked azt hogy ki az aki hozzád illik. Mindig úgy lett párkapcsolatom hogy egyszerűen csak jött (2 volt.) nem gondolkodtam, rágódtam amikor erőltettem ugye akkor nem lett sosem belőle semmi az csak úgy jött mintha az élet,sors,erő,univerzum legyen az akármi hozzám sodorta volna. Ezért kell türelmesnek lenni és amíg magányos vagy/szingli addig magad fejleszteni. :)
2018. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Sok év tapasztalat alapján állítom,hogy akinek mennie kellett,az ment is.A se veled kapcsolatból viszont rám ragadt egy egyén,nem tudunk megszabadulni egymástól,pedig tudjuk hogy nem bírjuk egymást elviselni :)
2018. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2018. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

Nem. És tudod, hogy miért?

Mert már számtalan kapcsolat így indult, és mégis szakítás, válás, "Erezd el a hajamat!" lett a vége. Pedig "milyen szépek voltunk együtt".


Ha esetleg valaki újból előkerül, az rendszerint nem szeretetet akar, hanem pénzt, lelki szemetesládát, és kihaszálni a másikat.

2018. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
fogalmam nincs..nekem szerintem nincs külső tartozékom..nem vagyok komplett, de kompatibilis meg végképp nem..
2018. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

En hazassag, 2gyerek majd valas utan talalkoztam a parommal, akinek kozos ismerosunk mutatott be. A kozos ismerost mindketten ismertuk mar a hazassagom elott,de meggyozodesem h ha az elott talalkozunk, siman elmegyunk egymas mellett, o nofalo volt, en meg lepattintottam volna mert nem az esetem.

Meggyozodesem h at kellett mennunk azokon a dolgokon amiken atmentunk h fantaziat lassunk egymasban es az o lelki fejlodesehez kellett 2 kesz gyerek h el tudja kepzelni magat apaszerepben,hiszen azelott norol nore szallt es egyikkel sem jutott el meg csak a hazassag gondolataig sem,nem hogy gyerekvallalasig.

Mintha minden azert alakult volna igy h mi igy kovacsolodjunk ossze 4en. Ezt nem tudom normalisabban megfogalmazni.

2018. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Nem hiszek semmi ilyesmiben. Már felnőttem.
2018. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%

Nincs "kell", nincs sors, senki és semmi nem vigyáz rád, és nem törődik azzal, hogy mi lesz veled. Nincs felsőbb erő, nincs cél, nem is vagy fontos magadon és a saját mikrokörnyezeteden kívül senkinek.

Evvan. De legalább szabadon eldöntheted, hogy mit csinálsz. Persze aztán vállald a következményeit, amit a fizika és a többi ember ró rád.

2018. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Túl sokat megéltem már ahhoz, hogy tudjam, hogy ez mese.
2018. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

érdekes kérdés, hasonlót én is tettem már fel pár éve.

ott arról kérdeztem, hogy vajon az önzetlen szeretet képes e időt, teret átlépni, és eljutni a személyhez?

volt egy 3,5 éves kapcsolatom ami véget ért, rengeteg lezáratlan kérdést és megannyi kételyt hagyott maga után.

rengeteg közös volt bennünk, talán túl sok is.

ismertük egymás gondolatát csak a tekintetből, gondoltam arra is hogy lehet ezért nem működött már a vége felé.

eltelt 4 év úgy, hogy azt se tudtuk a másikról hogy él e vagy hal, szakítás után soha többé nem kommunikáltunk már.

aztán egyik nap mikor lefeküdtem, azt álmodtam hogy újra együtt vagyunk.

hozzáteszem az első egy év nehezen telt, de utána sikerült túltennem magam rajta és voltak kapcsolataim is. szóval furcsálltam hogy vele álmodok 3 év után.

bár elfelejteni soha nem tudtam, az iránta érzett szeretetem elhalványult de soha nem aludt ki.

eltelt 1-2 nap, újra álmodtam, újra és újra.

egyre jobban elkezdett hiányozni, lassan már betegesen csak rá gondoltam napközben is.

újra visszatértek a régi elfeledett emlékek is.

úgy egy hét múlva kaptam egy ismeretlen számról viberen egy üzenetet: "szia hogy vagy?"

kiderült hogy ő írt nekem.

kicsit vonakodva, de megkérdeztem hogy mégis miért írtál nekem 4 év után?

azt mondta úgy érezte, hogy valami baj történt velem és napok óta ez az érzés nem hagyta nyugodni még ki nem deríti az igazságot.

kis idővel kiderült, hogy ő már 2-3 héttel korábban elkezdett velem álmodni és rám gondolni, talán ezt éreztem meg.

pár nap múlva megbeszéltünk egy találkozót ahol hosszas beszélgetést követően még aznap le is feküdtünk egymással.

a szex olyan volt mint egy álom, tele olyan érzelmekkel amit még soha nem éreztem azelőtt még vele se.

újra összejöttünk, tanulva a múltbéli hibáinkból, párkapcsolat terén tapasztaltabban - érettebben.


szóval én hiszek abban (főleg ezek után) hogy a sors nem válogat, nincsenek véletlenek.


32F 29N

2018. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!