Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Melyik tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik tetszik jobban egy nőn?

Figyelt kérdés

A személytől most tekintsünk el, aki a fotón van, a szemöldökről szeretnék kérdezni:

[link]


Jelenleg vastag szemöldököm van, mint a jobboldali fotón. Szedem, nem rendetlen, de túl vastagnak látom.

Azon gondolkozom, hogy szedjem-e vékonyabbra? Nem ronda háromszálas csíkra, hanem mint a baloldali fotón.

Mi a véleményetek, szerintetek melyik szebb egy nőn?


2018. aug. 15. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mindkettő teljesen rendben van. Egy kérésem lenne.. NE RAZJOLJ SZEMÖLDÖKÖT. k.va gáz :D van egy szép nő és az egészet elbsza azzal, hogy rajzolja a szemöldökét. Nem tudom honnan vették a nők, hogy ez bárkinek is vonzö lenne :D én meg akkor majd filctollal kockahasat rajzolok, kb ugyan az a szint, semmi értelme :D
2018. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1.: megsúgok valamit, a fotón lévő szemöldök is "rajzolt". Ha nem lenne, sokkal halványabb volna a színe. Ilyen szinten rajzolom én is, de amint látod nem kelt mű hatást.
2018. aug. 15. 10:13
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Úgy csinálod, ahogy neked tetszik.

Nekem a jobb oldali szebb, természetesebb.

2018. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
67%

A válasz baromi egyszerű. Az tetszik jobban egy nőn, amelyik jobban áll neki.

Vannak olyan nők, akiknek a vékony és vannak olyanok, akiknek a kicsit vastagabb.

Menj el kozmetikushoz, aki megmondja, hogy a te arcodhoz melyik illene jobban.


Egyedül a tetovált szemöldök nem igazán tetszik, viszont ha betegség miatt volt rá szükség (és nem egy eltúlzott f_oscsíkot csináltatott), akkor megtudok vele barátkozni.

2018. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4.: igen, abban igazad van, hogy lehet, hogy más áll jól, de van ismerősöm, akinek kozmetikus nagyon csúnyán szedte ki, ugyhogy senki mást nem engedek csipesszel a szemöldököm közelébe :D
2018. aug. 15. 10:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban az arcodtól függ. Tudod, most a jobb oldali, vastag a divat pár éve. Viszont mikor én voltam fiatal, akkor meg a vékonyabb volt divat, mindig szedtük. És amire fel szeretném hívni a figyelmed, hogy nekem pl. nem nőtt vissza rendesen. Hál Istennek amúgy elég vastag volt, tehát nekem most olyan mint a baloldali nőnek, de nekem szedés nélkül, ennyi maradt belőle, persze kell korrigálgatnom a szálakat, picit szedni, egy-egyet, de ha kiszeded, annak tudatában tedd, hogy nem vlaószínű, hogy ugyan olyanra visszanő.


Amúgy, én a helyedben most nem szedném vékonyra, ha jól áll a vastagabb is, viszont biztos elmúlik majd ez a divat is, és akkor újra a vékonyabb lesz a menő.


Nem vagyok divatmajom, de egyszerűen vannak trendek, mint a harmincas években a frizurák, stb.

2018. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a bal oldali egy picivel jobban tetszik, de jobb oldalit sem tartom problémásnak...
2018. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A természeteset szeretem. (persze a fura, arrább levőket szedheti nyugodtan, de ne rajzolgassa meg mittomén)
2018. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A jobb oldali, a vastag.
2018. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!