Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek több működőképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek több működőképes kapcsolat lenne, ha a nők sokkal idősebb férfiakat választanának?

Figyelt kérdés
Tegyük fel mindketten 35 évesek. Van egy kisiskolás és egy óvodás gyermekük. A nőt ez teljesen lefoglalja, nem vágyik annyi szexre. Míg a vele egykorú férfi a csúcson van, minden nap igényelné a szexet, tele van energiával, szeret eljárni ide oda, és ezt a nő nem tudja megadni neki. Innen jönnek a gondok... A nő otthon a gyerekekkel, a férfi haverokkal bulizni. Majd a szex hiánya miatt legtöbbször megcsalás, sőt szakítás lesz a vége. Viszont ha ugyanez a helyzet, csak a férfi mondjuk 50 körüli, akkor már több az esély rá hogy nem jönnek elő ezek a problémák. Nincs már annyi energiája, nem vágyik annyi szexre, fontosabb neki a család és az otthon melege.
2018. aug. 16. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez akkor oldódik meg, ha az apa is foglalkozik a saját gyerekével, nem sz.arik rá mindenre, hogy majd a felesége megoldja, mert neki muszáj, ő meg addig bulizik, mint egy 15 éves kamaszfiú.

És akkor nincs belőle gond, hogy mire 50 évesen nem áll fel a farka, két marék gyógyszerrel kezdi a napot, addigra a gyerekei évek óta felé se néznek, és ha nőt akar, akkor fizet.

Még szerencse, hogy a normális férfiak lehiggadnak még az előtt, hogy impotensek lesznek, és nem kizárólag a farkuk után futva élik az életüket.

2018. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nem kene idosebb férfi

Nem illenek össze. Teljesen más a fontossági listám mint egy idosebb férfinak

Teljesen más az értékrendem mint egy idosebb férfinak

Érzelmi intelligenciám sem olyan fejlett vagy érett mint egy idosebb férfinak ezért nem is működne úgy a kapcsolat

Nekem jelenleg a szórakozás , utazás , fontos nem az hogy családot állapítsak (amugy sem szeretnek ) általában az idosebb ferfiak már azt akarjak minél előbb mert ok már kieltek magukat , én pedig meg nem

Házasságot sem szeretnek .

Én szeretek a párommal együtt bulizni egész éjszaka

Nem szertem az unalmas monotonitást

Nekem nem kell család , szóval nem jönnek össze egy “pápával”

Maximum egy két évvel lehet nalam idosebb vagy fiatalabb

Nalam már a 10 év is sok . Sokkal többet élt meg mint én és ez ellent ezekhez vezetne

N 24

2018. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
*ellentétekhez
2018. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez a felállás jellemzően a patriarchátus velejárója volt. És tömegesen soha többé NEM fog visszajönni.
2018. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen gondolkodás miatt nem akarok soha se gyereket. Még a végén én kérjek elnézést, hogy nevelem a gyereket, viszem a háztartást, és nem úgy élek, mint egy 20 éves bulicica.

Azt most fel se sorolom, hogy mennyi mindent nem tud megadni nekem egy ilyen 35 éves farok. Többek között ezért nem érdekel már a szex sem. Egyszerűen semmi szükség az életemben férfiakra.

2018. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Inkább személyiségfüggő. Valaki 35 évesen is jobban szeret otthon lenni nyugiban, valaki 50 évesen is pörgősen élne.


Egyébként mi lenne, ha a példában szereplő 35 éves férfi nem kamaszként viselkedne és bulikázna meg haverkázna, hanem kivenné a részét a házimunkából és a gyereknevelésből, ha már megcsinálta a gyerekeket és bevállalta a közös háztartást?


Nem kéne se olyan pasi, aki az apám lehetne, se olyan, aki 35 éves felnőtt fejjel ilyen infantilis. Normális velem egykorú párom van, akivel passzol a habitusunk, és nincs ebből problémánk.

2018. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

"nő otthon a gyerekekkel, a férfi haverokkal bulizni"

Én férfiként mondom neked, ha te vagy a férfi úgy hazavágnálak, hogy többet tuti sehova nem raknád a farkadat.

A gyerek egy felelőség, ha megcsináltad vállalni kell!

Vállalni kell a vel járó gondokat, akadályokat, lemondást!

Ha te vagy a nő úgy otthagynám, hogy vissza sem néznék!

Hidd el van élet a válás után, és lesz aki annyira szeret majd, hogy te és a gyermeked az elsők lesztek a számára!

2018. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Ebben a helyzetben valóban a férficsere a megoldás, de nem idősebbre, hanem olyanra, aki nem csak a gyerek megcsinálásánál akar jelen lenni, mert az mekkora móka, utána meg bulizik tovább mint egy kamasz, míg valaki otthon kiszolgálja. Az lenne a megoldás, ha felelősségteljes, felnőtt férfiak vállalnának gyereket, nem harmincas gyerekek akarnának papás-mamást játszani, kizárólag a helyzet számukra kedvező részeit megélve.
2018. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Épp nemrég olvastam egy cikket arról, hogyan lehet pici gyerekekkel túrázni menni. Vannak aktív és vannak passzív típusú emberek, minden életkorban. Még ha változunk is a korral, azért az életritmusunk jellemzően nem vesz teljes fordulatot, 50 fölött is utaznak, túráznak, buliznak, és vannak 20-as, 30-as otthonülők, akiket sehova nem lehet kirobbantani. Aki aktív, az gyerek mellett is tud aktív lenni, sőt, végtaghiánnyal is akár. Van olyan helyzet, hogy nincs lehetőség annyi mindenre, amire szeretnéd, hogy legyen, de akkor is látszik, hogy melyik táborba tartozol, mert amire van lehetőséged, azt megteszed, és folyton jár az agyad, hogyan érhetnél el még többet. Aki passzív, az fiatalon sem vágyik nyüzsgésre.
2018. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31 éves koromban azzal hajtott el egy nő, hogy hozzá túl öreg vagyok, ő 37 volt. Neki bejött az élet 19 éves sráccal kefélget, mellette randizgat a 17 éves szomszéd gyerekkel is!
2018. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!