Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb lányok ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb lányok ti hogyan álltok hozzá egy fiatalabb fiúhoz kapcsolat terén?

Figyelt kérdés
Érdekelnének erről vélemények, mivel az idősebb lányokhoz vonzódom.

2018. febr. 3. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nem fér bele. Nem tudnék együtt lenni egy tőlem fiatalabb fiúval, de volt már példa rá a környezetemben, hogy működhet is akár.

Nálam nem működik.

2018. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most így 21 évesen nem járnék fiatalabbal, de majd 25-30 felett lehet szó pár évvel fiatalabbról.
2018. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
22 vagyok, barátom 19. Nálunk minden szuper. Nála fiatalabb már sok lenne.
2018. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyire "idősebb"? 33 éves vagyok, pár év még belefér, de nagy korkülönbség nem. Azért az már zavarna, ha a tőlem 5 és fél évvel fiatalabb öcsémnél is fiatalabb lenne. Már öcsém korosztálya is nagyon más az én korosztályomhoz képest.
2018. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem járnék fiatalabbal!!!!!!Soha!!!! Le lehet pontozni. Én csak őszíntén válaszoltam.
2018. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4# úgy 5 év a max ameddig elmennék.

5# dehogy pontozlak le

2018. febr. 3. 10:12
 7/10 Gál Zoé ***** válasza:
Maximum +10 és - 3 év korkülönbség fér bele nálam. 23L
2018. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam kb. -2 évtől a +4-ig fér bele.
2018. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minimum 16 év és maximum 25

19/L

2018. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lefele max szerintem kb 3-és3fél évet mennék ;és az már nagyon-nagyon-nagyon max; Fölfelé pedig, hát szerintem; na , egy éve még pl szerelmes voltam egy 14 évvel idősebb pasiba. Fölfelé mondjuk még ha 43 éves, az még azt gondolom, beleférne. Több-bel már fura lenne. 25 vagyok amúgy, akiről meg írtam, ő 39, őhozzá viszonyítottam, hogy tőle mennyivel lehetne több kb max. De meg már egyébként az is szempont, hogy minél idősebb leszek, annál kevesebbet is mennék fölfelé, mert még szeretnék gyereket is majd.
2018. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!