Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene megértenem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene megértenem ezt a férfit? Csak játék? Ennyire tökéletlen lennék neki? Csak a szex érdekli?

Figyelt kérdés

Hát sziasztok! :D

Megismerkedtem egy férfivel, az első benyomásom az volt róla, hogy nagyon visszahúzódó, aztán egyszer odajött hozzám és mondta, hogy munka után menjünk el sétálni, beszélgessünk ismerjük meg egymást ha van kedvem hozzá.


Tulajdonképpen kiderült, hogy nem visszahúzódó, hanem nagyon kimért elemző típus. De egyértelműen furcsa fickó:D viszont vonzó.


Munkán kívül is találkoztunk beültünk kávézni egy egész délutánt együtt töltöttünk, nagyon sokat beszélgettünk, majd felhívott magához, viszont mondta, hogy ne gondoljam túl, nem akar lefeküdni velem, majd hozzátette, hogy még semmiképp nem.

Végül is felmentem.. teljesen minimalista lakása van, kicsit ijesztő. Aztán mondta, hogy foglaljak helyet a kanapén, megvárta amíg leülök, aztán ő is odaült, se túl közel se túl távolt. Furcsa volt.

Aztán közölte, hogy nagyon szimpatikus vagyok számára mint nő, úgy látja rengeteg dologban egyezik az ízlésünk. Ő egy komoly kapcsolatot keres viszont számára nagyon fontos a szexualitás ezért is szeretett volna csendesebb helyre jönni, hogy beszélni tudjunk erről. Mondta, hogy sok nővel volt már kapcsolata és nem akar újabb futó kalandokat. Ezért szeretne velem mélyebben beszélgetni a szexről.

Kerek perec elmondta, hogy neki magabiztos partner kell, aki megbízik benne képes átadni magát, nincsenek tabui, nem fél a másiknak megmutatni azt, hogy élvezi azt ami történik vele..

Nagyon hosszan és mélyen beszéltünk erről, magam sem értem, de teljesen felizgatott a szavaival, azóta folyton azon kattogok, hogy milyen lenne vele lefeküdni ugyanis borzasztóan jó fantáziája van, iszonyat határozott, tudja mit akar és úgy beszélt mint aki tényleg tudna gondolkodni a másik fejével.


Majd három órán át beszéltünk a szexről, aztán azt mondta, hogy későre jár elkísér haza.


Ennek már egy hete, azóta nem keres most mégis mit gondoljak?


2018. aug. 16. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ez volt a beetetés most várja, hogy te keresd és feküdj össze vele...közben kitudja még mennyi csajnak adta be ugyanezt a dumát, mint neked. Én megóvnám magam egy ilyentől, de te már végülis félig bedőltél neki, mert azon agyalsz, hogy dugnál vele. Szóval amit akart elérte, hogy ezen agyalj és magadtól vesd bele magad a karóba.
2018. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez volt a célja vele, most majd te akarsz lefeküdni vele, ő meg majd röhög egy jót. Hány évesek vagytok?
2018. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ő harminckettő, én 27
2018. aug. 16. 16:11
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Istenem, ennyire ostoba hogy a geczibe lehet egy nő? Ez az etetés része. Mellesleg körberöhögném fantázia és tudás terén ezt a kötsögöt, csak megsúgom.
2018. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ketten írtuk ugyanazt egyszerre 16:05 tehát gondolkozz el rajta, persze ha amúgy is dugni akarsz vele, akkor nincs probléma a dologgal.
2018. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

100000% hogy ezózik+agykontroll.


Semmire nem volt szüksége a műsornál mint tőled lévő cuccra, bármilyen dologra amit te megérintettél (akár egy pohárra, hajszálad stb.


6 hétre van szüksége, hogy induljon a bulija, mert le akar uralni.


Ez meg mezei agykontroll:


*azóta folyton azon kattogok, hogy milyen lenne vele lefeküdni


Indul a mandula. Ha jót akarsz magadnak, akkor többet semmilyen szinten nem leszel elérhető számára. Még ha a gondolataid cikáznak is ezerrel, és ezer orgazmusod lesz álmodba.

2018. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6+ Holt zicher, hogy ha szét néznél a könyves polcán találnál agykontrollos, és mágiás könyvet.
2018. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A leuralás meg arra kell neki, hogy akaratgyengévé válj, és mint egy marionett figura azt tedd amit ő akar.Akkor amikor ő akarja, ott ahol ő akarja, te pedig csak bólógass.
2018. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Az igézést + varázslást is használta veled szemben. Az írásodból látszik, abszolút lejön, mert a bénultságod is, ahogy ott ültél ezt mutatja.
2018. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9+


Ez az a rész:


*Végül is felmentem.. teljesen minimalista lakása van, kicsit ijesztő. Aztán mondta, hogy foglaljak helyet a kanapén, megvárta amíg leülök, aztán ő is odaült, se túl közel se túl távolt. Furcsa volt.

2018. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!