Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játék szex helyett?

Figyelt kérdés
Mièrt akarnak a mai fèrfiak inkább playstation- t játszani mint pl szeretkezni?

2017. nov. 24. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, a mai nők nem olyan érdekesek, mint a playstation?

(Csak elméleti a felvetés, sosem volt playstation-öm.)

2017. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva általánosítás. Fiatal vagyok, de én pl. egyáltalán nem játszok semmi virtuálisat, kinőttem belőle. Teljesen más az érdeklődési köröm.
2017. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jatekban nyerni is lehet, egy novel szemben soha.
2017. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Egy játékkal addig játszol, ameddig akarsz, nem támaszt veled szemben elvárásokat, pláne nem zsarol.
2017. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarnak.


Az a férfi akar, akit te választottál magad mellé.

2017. nov. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Én most pár hónapja szingli vagyok és picit többet játszom számítógépen megint szabadidőmben, régen atomkocka >>>voltam<<<, manapság már nem tud úgy elragadni a hév. De! Hidd el, hogy "visszacserélném" a prioritást szeretkezésre ha lenne kivel. :D :D Alkalmira nem vágyom, nekem társ kell. :)
2017. nov. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én beállnék mellé játszani. :D lehet a szexet el is felejthetné egy időre.
2017. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert konzolon csak b*zik kátszanak. Csak viccelek, szerintem az a baj, hogy nem vagy elég izgalmas vagy a fejével van baj.
2017. nov. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#4-est lepontoztátok, pedig jót írt.


A pszichológiai kutatások szerint is ezért csavarodnak az emberek bele a játékokba.


Instant azonnali jutalomérzetet ad, megkapod a sikert, azt, hogy irányítod a dolgokat.


Ezek mind nagyon fontos érzések, csak éppen a való életben sokkal nehezebb őket elérni, a játéknál meg csak benyomod a gombot, és máris minden jön, nem kell megfelelni, minimális a kudarcélmény.


Viszont ez egyáltalán nem a férfiakra igaz úgy általában, hanem 1-1 függőségre hajlamosabb emberre (igen, ilyen pótcselekvések nem csak a férfiaknál vannak, hanem a nőknél is, ha nem is a játék)

2017. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, en sose akadtam ki ilyenen, Lol-ozas kozben is leszoptam nyugodt szivvel a parom, mindjart erdekesebb lettem, mint a jatek.
2017. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!