Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akiket házas pasik vertek át?

Figyelt kérdés
Az én történetem röviden annyi,hogy beleszerettem egy pasiba,aki végig tagadta,hogy házas. Sajnos túl későre derült ki az igazság róla. Nagyon dühös és szomorú vagyok,nem is tudok erről senkivel beszélni. Csajok ti leírnátok a történeteteket és hogy,hogyan léptetek túl ezen?

2018. aug. 17. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Timi, most te vagy az? :D, amúgy igen, van olyan lány, mert beszélgettem olyannal. De köztük állítása szerint nem történt semmi.
2018. aug. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem Timi vagyok. Köztünk sajnos történt és ez ami a legjobban fáj:( nagyon mocskosnak érzem magam.
2018. aug. 17. 00:45
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy mocskos.


Egyszer hallottam egy sztorit, ahol a srác úgy bukott le, hogy elutazott külföldre a barátnője nélkül nyaralni és fotókat küldözgetett magáról és a gyűrű helye nem barnult le az ujján. Úgy rémlik, azon az utazáson nősült meg. De ez rémsztori, engem pl. még sosem akartak átverni. Mielőtt komolyra fordult volna, mindig megmondták, ha nem tudtam volna. De lehet, hogy engem nem akartak annyira, mint téged.

Fogd fel úgy, hogy talán tényleg nem akart elveszíteni. Majd ha házas leszel, egyszer te is megérted...

2018. aug. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Azért egy kis odafigyeléssel ha nem az első randin dobod szét a lábad, akkor elkerülhető.


A házas férfi az, aki csak munkaidőben vagy munkaidő után közvetlenül ér rá (aka “túlórázik”), este telefon nuku, csak chat, spontán program a csaj részéről nincs (az övéről van, mert az asszony hirtelen leitatott a beteg nagyihoz), az otthona tabu, még a helyét sem szívesen árulja el, találkozó a csajnál vagy semleges helyen mindig...

2018. aug. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 peca1000 ***** válasza:
53%
Ha ez valóban így volt, küld el a feleségének a levelezéseiteket, és írd meg, hogy mi volt köztetek, és hogy átvert téged.
2018. aug. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

ha nagyon sértett vagy, küldd át anyának a levelezést. aztán szállj ki, oldják meg.


azért a pasinak is legyen már a dolog minimum kellemetlen. (valószínű, hogy kidumálja magát, és anyus be is veszi, de na.)

2018. aug. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az enyém nem volt házas, és tudtam a lányról, de annyira haldoklott a kapcsolatuk, és annyira nyitott felém, hogy naiv módon belementem.

A vége az lett, hogy jött egy pálfordulás, és kitalálta, hogy elveszi a lányt. Azóta is boldogok. A lány egyébként tud róla (csak azért mondta el neki, hogy rajtam bosszút álljon, mert közöltem, hogy szakítsuk meg a kapcsolatunkat), én bocsánatot kértem tőle, de mindkettő gyűlöl azóta is, mondván, hogy én erőszakoltam bele ebbe a helyzetbe. Sikerült egyébként addig fúrnia a srácnak, hogy fel kellett mondanom (sajnos egy helyen voltunk) a munkahelyemen is.


A durva az, hogy kettőnk közül, egyedül nekem volt lelkiismeretfurdalásom.


Tarts ki, egyébként jobb lesz idővel, és sokat lehet ebből tanulni. És ne a nőn állj bosszút, a férfi volt a hibás.

2018. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Még nem volt házas, "csak" vőlegény. Párszor hete jártunk, kezdett komolyra fordulni. Másik városrészben laktunk, egyszer a barátnőmmel arra jártam, ahol ő lakik. Akkor láttam, hogy egy másik nővel turbékol egy kávézó teraszán. Én meg letámadtam, hogy ki ez a csaj, és hogy képzeli ezt. Akkor tulajdonképpen én buktattam le, hogy csalja a menyasszonyát. Mindketten dobtuk. Utólag belegondolva szerencse, hogy időben kiderült.
2018. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elküldtem mindent neki,pár napig beszéltünk is a csajjal de aztán ez megszünt. Ő azt mondta hogy elfog válni tőle,de sztem már minden megoldodott köztük. Csak én vagyok aki ez miatt szenved:(
2018. aug. 17. 16:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem annyiban vert at h azt hittem csak baratno es letagadta a gyerekeit. Atmentunk hozza es kozolte h Az osszes jatek a tesoja gyerekee aki naluk alszik, es en ezt 19 evesen total elhittem.


Mondta h a mar nem is szexelnek en pedig veletlenul kiszivtam a nyakat es egybol kitort rajta a panik, ossze vissza ugralt es kialtozott h ot el fogja hagyni a felesege. A lenyeg h 2 oraval kesobb beallitott a borondjeivel h o engem valasztott, en pedig a szuleimmel laktam es apukam szimplan, balhe nelkul elkuldte de eloszor kitoroltette vele a szamomat, utana tolem is ugyan ezt Kerte (vegignezte) es nem kiabalt vagy ilyesmi, de soha nem lattam a pasit tobbet.

2018. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!