Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti elfogadnátok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elfogadnátok azt, hogy csak 4 órában dolgozok?

Figyelt kérdés

Megváltozott munkaképességű vagyok, hosszú lenne leírni miért. Viszont jól megélek és félre is tudok tenni. Nem tudom ez mennyire problémás, embertelennek tartom azt, hogy valaki 12 órázik. Diákként dolgoztam 8-9 órákat nagyon nem szerettem őket, egy alkalommal az ebédlőben elkezdtem sírni, annyira nem bírtam. Inkább arra kéne törekedni, hogy csökkenjen a munkaidő, 6 óra legyen a max, jobban megfizessék az embereket, gazdagabbakat jobban megadóztatni, nagyobb szabadságra törekedni. Csakhát sajnos elég birka nép a magyar.

Tehát úgy érzem jól jártam ezzel a leszázalékolással és van egy békés nyugodt adminisztratív munkám.

Társkeresésre visszatérve volt egy két csaj akinek ezt leírtam és nem válaszoltak majd. Nem tudom miért jó előítéletesnek lenni, mikor azt se tudják min mentem keresztül.

Egyébként találtam egy munkához kapcsolódó cikket, mindenkinek ajánlom.


[link]


2018. aug. 18. 07:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

"Megváltozott munkaképességű vagyok, hosszú lenne leírni miért."

Pedig jó lenne, ha leírnád, mert ez szerintem sokkal fontosabb, mint bármi! Hogy miért is vagy ilyen. Ne zsákbamacskát árulj már, könyörgöm. Ha már írod, hogy megváltozott munkaképességű vagy, akkor írd le azt is, hogy miért!

2018. aug. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem csodas az elkepzelesed. Jelenleg is munkaero hiany van megneznem majd mit eszel, mivel mesz el otthonrol, ha tonkremegy valami otthon hogy javittatod meg.

Tobb milliard munkaorat dolgoztak az emberek annak a rendszernek a kifejlesztesen amin te most kozzetetted az elmeleted. :) gratula

2018. aug. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
62%

Inkább arra kéne törekedni, hogy csökkenjen a munkaidő, 6 óra legyen a max, jobban megfizessék az embereket,


Persze kisfiam, a cégeknek tökre megéri, ha minél kevesebb munkáért minél többet fizetnek. Hogy ez eddig másnak miért nem jutott eszébe, kész zseni vagy...engem amúgy nem zavar, ha 4 órázol, ha ennyivel is keresel eleget ahhoz, hogy jól megélj. Bár ilyen munkáért nem nagyon szoktak 100-150 ezernél többet fizetni még Pesten sem.

2018. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

#1 Azért vagyok az, mert megállapították, hogy aspergeres vagyok és amikor meghalt anyukám akkor nagyon lent voltam a földön. Mivel apám se élt ő kisgyerekkiromban halt meg, rokonaim magukhoz vettek és segítettek elintézni a leszázalékolást. Így szerencsére jól élek.

#2 Antikapitalista, antijobber és antikonzervatív vagyok nem hiszek a munkába vetett hitbe. Én csak azt szeretném, ha végre felébrednének az emberek és szabadon szeretnének élni.

2018. aug. 18. 07:49
 5/42 A kérdező kommentje:
#3 Havi 160at keresek és jól megélek belőle. Neked is azt javaslom, hogy ideje felébredned és kritikusabban látni a világot!
2018. aug. 18. 07:51
 6/42 anonim ***** válasza:
56%

" ha végre felébrednének az emberek és szabadon szeretnének élni."


Álmodik a nyomor, mi? :D Komolyan, akkor légy vállalkozó és olyan szabadságot kapsz, amilyenről csak álmodsz.

Az élet nem arról szól, amit ide írtál.

Az a baj, hogy nagyon álomvilágban élsz.


Egyébként sokan szeretnének szabadon élni, csak nem tehetik meg. A legtöbb ember minél több szabadságra vágyik, ahhoz viszont sok pénz kell.

2018. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen ez a bajuk, hiszen legalább több a szabadidőd, hanem a megváltozott munkaképesség, egészségi probléma aggasztja őket.
2018. aug. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

#6 Egy kérdésem lenne? A miért, nem szokott elgondolkoztatni titeket? Hogy miért jó ez a kapitalista rendszer miért kell kidolgozni a beleteket holmi múló dolgokért? Miért ne lehetne a valódi szabadsággal, kényszer munkák nélkűl felépíteni egy társadalmat?

Én nagyra tartom a szabadságot, hogy az ember azt csinálhassa amit szeret és ne érezze kényszernek a munkát. Annak idején az anarchokommunisták röviden mensevikek erre törekedtek, hogy az ember ne kényszerből dolgozzon csak sajnos aztán a bolsevisták maradtak hatalmon. Ha most a mensevikek kerültek volna úgymond hatalomra lehet, hogy más lenne a munkához való hozzáállás és nem asszisztálnának a munkás élethez.

2018. aug. 18. 08:02
 9/42 anonim ***** válasza:
30%
Oreg, jol birod a kapalast ? Mert akkor amezon kapalsz fabol sarbol gyurod ossze a kecodat, es erre MOST lehetoseged van bacs kiskunban egy tanya olyan 2-3m ft azt elvonulsz.
2018. aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
89%

#8


Beteg emberként, bocsi, inkább foglalkozz azzal, hogy a saját életed tökéletes legyen. És örülj annak, hogy ezzel a betegséggel még sokáig élhetsz. (Sajnálom mind a két szülőd halálát.)

3 évet tanultam fősulin, közalkalmazott vagyok, a béka s..gge alatt van a fizetésem, csak azért, mert a drágalátos kormányunkat nem érdekli a kultúrában dolgozók bére és csak ígérgetés megy, de stadionokra meg több milliós augusztus 20-ai tűzijátékra van pénz. A munkámat imádom, a fizetés kevés.

A politikusokra és a kormányra nyomdafestéket nem tűrő jellemzőket tudnék mondani.

2018. aug. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!