Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elfogadnátok, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok, ha a barátnőtök cam model lenne?

Figyelt kérdés
Én szívesen kipróbálnám, mert tetszik, és ebből tudnám esetleg finanszírozni a mesterképzésem egy részét. Nem is ítélem el az ilyen lányokat, viszont érdekelne, hogy szerintetek ez mennyire nehezítené meg az ismerkedést.

2018. aug. 14. 17:51
1 2
 1/13 próbálokkedveslenni ***** válasza:
A livejasmin féle cam model?
2018. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen
2018. aug. 14. 17:52
 3/13 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Ez esetben nem tudnám elfogadni.
2018. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha folyamatos rettegésben akarsz élni, mikor derül ki, akkor hajrá.
2018. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám illetve biztos, hogy nem ezen állna vagy bukna a dolog.
2018. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nehezen de, ha őszintén elmondja elfogadnám.. Vannak külföldi oldalak ahol be lehet állítani, hogy az itteni régióból ne lehessen megtalálni. Bár nyilván lehet mondani, hogy proxy és vpn és társai, de vajon hány ember használ jó minőségű vpn-t vagy proxy-t, hogy egy internetes szexcam oldalon keressen magának olyan lányt aki történetesen magyar és ebből hány ember lehet olyan aki fel fog ismerni?


Bár igazából meg se muszáj adni, hogy történetesen magyar vagy.


Igazából az esélye elenyésző annak, hogy felismerjenek. Nem mondom, hogy nem lehetséges, de jobbára szerintem évek kellenek ahhoz, vagy legalább hosszú hónapok, hogy valaki annyira befusson, hogy több száz ezres követőtábora legyen.

2018. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor fogadnám el ha beszállhatnék én is, hogy a kamera előtt dugjunk. A pároknak van a legtöbb nézője az ilyen oldalakon.
2018. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban jobban szeretném, ha abbahagyná. Nem zavarna, ha webcamos múltja van. Büszke lennék rá.
2018. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám el,ez már a prostitúció modernebb változata. De a lényeg ugyanaz marad.
2018. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Engem abszolút nem zavarna.


Úgy gondolom, hogy ez teljesen biztonságos. (és kifejezetten élvezetes módja is lehet a pénzkeresetnek) Pl szemben a fizikai prostitúcióval ahol történhet bármi.. betegségek, konfliktusok stb.


Gyakorlatilag pénzért masztizol. Ha valaki fizet érte akkor miért ne?

Tegyük fel te "az a fajta lány" vagy akit történetesen még izgat is, hogy kukkolják:) Hát.. igazából neked áll a világ.. :D

1, dopping az egonak

2, boost a kasszának


Párt keresel? Nos.. lényeges, hogy egészséges önértékelése legyen, ha ebből féltékenységi vitát csap akkor nyilvánvalóan nem ő a te embered. Hiszen egyértelműen egy érzelmileg sérült ember, aki nem társad akar lenni hanem a tulajdonosod.


Hogy ezt milyen szakaszában lenne érdemes felhozni ismerkedés közben.. az már egy fogós kérdés.

Egy kapcsolat mindig a kompromisszumokról szól, éppen ettől olyan bonyolult. Tegyük fel, hogy szimpatikus számodra a fickó, és már megbízol benne ezért felhozod neki, hogy mit tervezel csinálni, amire ő meghátrál és döntés elé állít.. Másik verzió.. ráírod a homlokodra, hogy "cam model vagyok ismerkedni akarok" :D hát.. nyilván sok jelentkező lenne aki szívesen megfektetne, de hogy párt találj magadnak.. hát na, nem biztos hogy hozzád férne a tömegtől:D


Embere válogatja ezt. Igazából ez egy nehéz kérdés!

Mindent összegezve, kívánom neked, hogy olyan kapcsolatod legyen amiben megvalósíthatod önmagad és mellé szeretve is, de mindenekelőtt szabnak érezheted magad:)


Ui.: Csak egy kérdés; A szívesen kipróbálnám pontosabban mit is jelent? Pl ahogy már kérdezték előttem, csak saját magad csinálnád, vagy akár pasival is adnál adást? Kíváncsi vagyok mennyire gondoltad már át az egészet! Ugyanis a kérdés alapján tudatosnak tűnsz.. aztán ki tudja:)

2018. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!