Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesti es kornyekei lanyokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti es kornyekei lanyokkal egyszerubb ismerkedni, mint videkiekkel?

Figyelt kérdés
En ugy tapasztaltam, hogy a fovarosban es a fovaros kozeleben sokkal nyitottabb mindenki. Barmikor odamegyek egy idegen lanyhoz ismerkedni, akar plazaban, akar buszmegalloban, vagy barhol, jo esellyel az esetek tobbsegeben nyitottak az ismerkedesre. Videken azonban, nint pl. Nyiregyhazan, vagy egyszer Debrecenben es melletti faluban voltam, nagyon kevesen alltak velem szoba, tavolsagtartoak voltak.
2018. aug. 18. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Fordítva, a vidéki nők sokkal könnyebben vihetők.
2018. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1+ Csak ők azok akik megjásztszák magukat 1-3 hétig.
2018. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Budapesten jóval erősebb a konkurencia, ezért szinte lehetetlen nőhöz jutni. Külföldiek, pénzeszsákok, hírességek és te, egy jelentéktelen senki. Szerinted kit fognak választani?
2018. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Fordítva, és ezt most nőként írom bocs. Budapesti vagyok, két napja vidéken vagyok a rokonokkal és olyan kedvesek az emberek, hogy előre látom, hogy rossz kedvem lesz, na haza megyek. Ma reggel elmentem, vettem egy elviteles kávét. Azt a pár gesztust, amit a kávézóban kaptam, azt 10 helyen szétszórva kapom meg Pesten. A vendéglátósok kiégettek általában, elegük van, sok hülyét viselnek el. Ha ok ilyenén kedvesek itt, akkor elképzelni se tudom milyen lehet a többi ember, illetve félelmetes, hogy mennyire megszoktam a bunkóságot Budapesten. :(
2018. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, én vagyok az a lány, aki most vidéken van. Az ország keleti része, társadalmilag agyon van nyomva. Laktam Nyíregyházán, nagyvonalakban igaz, hogy mindenki búval b..zott, a kivarosokban még rosszabb. De mit tegyenek? Kevés munkahely, korrupció, elszegényedett, elöregedő városok, cgányok amerre a szem ellát, korlátozott fejlődési lehetőségek, aki ebbe szüleitek, és szocializálódik, az olyan is lesz.
2018. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#6: Hülyeség. Vidéken biztos lehetsz benne, hogy akivel ma bunkó voltál, azt hamarosan megint látni fogod. Budapesten könnyen lehet, hogy soha nem találkoztok többet, ezért annyira lehetsz bunkó, amennyire csak jól esik.
2018. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az 5. hozzászólóval értek egyet. Budapesten több lehetőséged van magabiztosságot szerezni, mert sokkal több a lehetőség. Kisebb városokban - akár külföldi kisebb városokban - az emberek sokkal közelebb élnek egymáshoz, jobban odafigyelnek arra, amit a másik tesz, és sokkal nagyobb az esélye is, hogy beszólnak. Budapesten simán meghalhatsz egy epilepsziás rohammal a nyílt utcán egy forgalmas helyen - senki nem fog ebbe beleszólni.

Továbbá. A nem fővárosi lányoknak jobban kell vigyázniuk a jó hírükre, mert kisebb létszám és szorosabb közösség esetén sokkal nagyobb az esélyük, hogy rosszul járnak, mint egy ilyen nagy nem törődöm közösségben, ahol annyi az információ, hogy már nem törődik senki vele, mert nincs kapacitása. Így aztán tényleg bármit megtehet inkább Budapesten valaki. Nagyon sok körözött bűnöző is ezt használja ki.

Nem beszélve arról, hogy egy ismeretlen emberrel ritkábban találkozol kisebb közösségben, mint egy olyan nagyvárosban, ahol azt se tudod, hogy hívják a szomszédodat.

Na most egy ilyen nagyvárosból miért mennél el kisvárosokba, falukba ismerkedni? Mit keresel? Kihívást? :)

Pár éve költöztem Budapestre egy megyeszékhelyről.

2018. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vidéki voltam, szinte verseny folyt a rendes pasikért. Vidéken kisebb a "választék" a fiúkból így nagyobb eséllyel indulsz, Pesten bármikor kereshetsz egy új pasit.
2018. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!