Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri ilyen pasival tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ilyen pasival tovább barátkozni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy evvel a pasival korábban már kavartam, de letiltottam mindenhol, mivel összejött az exével.

Na szóval most felkerestem újból, de azzal írtam rá, hogy jön -e egy buliba. Ő pedig rögtön elkezdett nyomulni, bevallotta, hogy rohadtul tetszek neki, és mivel már régóta nincs együtt a barátnőjével, gondoltam, hogy folytatom vele a beszélgetést.

Viszont eléggé gyerekes, ugyanis egyik este csevegtünk, és írt egy regényt, elolvastam, de nem válaszoltam rögtön, mert barátnőkkel voltam, és elvoltam foglalva velük, ő pedig közben ilyeneket írt, hogy: "de jó, hogy leszarsz," meg hogy: "jól van, akkor nem zavarlak tovább, szia"... Annyira kiábrándító a viselkedése. Vagy ha órákig nem írok, akkor is mondja, hogy milyen szar neki így, mert nincs senkije.. Megkérdezte azt is, hogy ha hazajön, akkor számíthat-e rám. Mondtam, hogy persze, de egy csajjal nem lehet mindent megbeszélni,meg hogy ott az egyik haverja is.. és akkor jött szintén ez a gyerekes viselkedés, hogy: "jól van, akkor tovább nem zavarlak, szia". Én pedig nem győzök már bocsánatot kérni tőle mindenért. Pedig alig beszélek vele 2 napja, de már gondolkozok, hogy vissza letiltom, csak már megígértem, hogy találkozhatunk, ha hazajön, meg a számomat is megadtam.. Szerintetek? 18L és 18F


2018. aug. 19. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak dugásra kellesz neki, en is ilyen vagyok azért tudom.
2018. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Igen, gondoltam már erre is, mert régebben hallottam sztorikat, hogy a barátnőjét megcsalta, meg minden buliban mással smárolt, meg nekem is írt olyat, hogy megy pin@t keresni... :D Sőt, egyik exem szerint csak azért hazudott sok mindenben, hogy megfektessen engem, de az a kavarás annyiban kimerült, hogy smároltam vele, amit akkoriban meg is bántam.
2018. aug. 19. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Szamár szerep a tied,amíg lovat nem talál, ettől többet ne remélj.
2018. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Storno
2018. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérlek sztornózd még most! Nem kell találkozni vele, írd meg hogy tárgytalan a téma.
2018. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor offolom a pasit. Csak most attól szarok, hogy elmondja másnak, hogy felkerestem és én kezdeményeztem a dumát. Pedig csak unatkozásból csináltam, és tuti nem feküdnék le vele. :D
2018. aug. 19. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!