Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van itt köztetek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van itt köztetek vagy ismertek olyan nőt, aki alacsonyabb pasival még nemhogy randizni, de beszélgetni/barátkozni sem hajlandó?

Figyelt kérdés
Alacsony alatt olyan 172 vagy max 175-nél kisebb pasit értek, akivel az illető nő még csak kollegiális/baráti viszonyt sem hajlandó fenntartani és szó szerint levegőnek nézi, pusztán abból kifolyólag, hogy alacsony és olyan kétségektől gyötörve, hogy nem nézne ki jól mellette vagy ciki lenne mások előtt a vele történő interakció. Ezt csak azért kérdezem, mert már többször hallottam csajoknak olyan véleményét, hogy ők tőlük alacsonyabb pasikkal még barátság szinten sem tartanának fent semmilyen kapcsolatot és kerülik a társaságukat is. Mondjuk ebben tényleg lehet valami ráció, mert a lányok/nők túlnyomó többségét (akár egyetemen vagy munkahelyen) sosem látom alacsony pasi társaságában. Miért van ez? Tényleg léteznek ilyen nők? :O

2017. máj. 29. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
166 cm vagyok,exem is annyi volt. Ez még elfogadható,de ha egy fejjel vagy fél fejjel kisebb nálam,azt valamiért nem bírom elviselni, egyszerűen nem tudok felnézni a pasira vagy hogy mondjam. Szakítottunk (nem a magassága miatt),aztán kavart egy másik csajjal,de ő visszautasította,mert a csaj és exem között 7cm különbség volt,és a csajt ez zavarta. 22/L
2017. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted ezt ki vallaná be? Ki írná ide hogy igen?


Jóhogy nem azt kérdezed hogy "szoktál e sajtreszelővel maszturbálni?" :D

2017. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2: Elvileg ez egy anonim oldal és hangsúlyozom AZ ŐSZINTESÉGET POZITÍVAN ÉRTÉKELEM. :)

Szóval nyugodtan leírhatná bárki a véleményét.

2017. máj. 29. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:
1es vagyok én leírtam . Nyilván biztos van olyan lány,akit nem érdekel a magasság. 1000%
2017. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es, a mostani pasid milyen magas?
2017. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Kapcsolat céljából nálam is felejtős lenne, úgy hogy 180 fölött vagyok nőként.

De barátkozásnál miért érdekelne,hogy milyen magas valaki?Legyen férfi vagy nő..

2017. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: Mert mondjuk a többi ember között kellemetlennek/kínosnak érzed nőként, hogy a 165-170 magas kollégádra/ismerősödre le kell nézned beszélgetés közben, nem tudod komolyan venni és inkább nem is keresed a társaságát/minél jobban kerülöd a vele való érintkezést és csak akkor szólsz hozzá, ha valóban muszáj, mert tudat alatt nem érzed őt veled egyenrangúnak. Több ismerősöm mondta már ezt nekem és én is tapasztaltam, hogy vannak olyan nők, akik beszélgetni sem nagyon szeretnek alacsony pasival. Nem tudom, hogy ez felszínesség vagy teljesen természetes reakció?
2017. máj. 29. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy általában alacsonyabb emberekkel nem szeretek beszélgetni. Valahogy mindig az az érzésem, hogy le kell hajolnom hozzájuk, különben nem hallják amit mondok, meg az ilyenek mellett én még magasabbnak tűnök amit szintén nem szeretek. Nem gondolom, hogy kevesebbet érnének nálam, csak zavar hogy picik mellettem. Olyan 10 centi a határ, az alatt már idiótán érzem magam egy alacsonyabb ember mellett, akkor is ha nem kapcsolat csak ismerős.
2017. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8: Tehát akkor ez azt jelenti, hogy tudatosan kerülöd az alacsony pasik társaságát? És a nőtársaiddal mi a helyzet? Mondjuk egy 155 centis kolleginád is ugyanúgy zavar, mint egy alacsony pasi? Nem írtad, hogy milyen magas nő vagy, kíváncsi lennék rá.
2017. máj. 29. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!