Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalmisita24 kérdése:

Miért változott meg így?

Figyelt kérdés
A gyermekem apjának akivel nemrég szakítottam, egy gyerekkori barátja pár hete elkezdett segíteni pár hazkoruli munkában, plusz tetőfedés, falak kivédése. Semmi olyan jelét nem adott hogy szeretne tőlem bármit is, szimplán kedves volt elég sokat beszélgettünk Facebookon. Múlt héten elmentunk este sétálni a Gellert-hegyre de csak barátilag. Hajnalig beszélgettünk aztán indulás előtt a semmiből rám mászott, csókolta simogatott és egyebet is akart volna. Azt mondta nagyon tetszem neki és kíván, de én elutasították, több okból is. Már nem adom magamat ennyire könnyen elsőre senkinek, akinek kellek az kitart. Ő is úgy tűnt rádöbbent, hogy nem szabad ezt tennünk, részben a volt barátom miatt. Én is mondtam neki, hogy nekem is nagyon tetszik. Ezután egy hétig nem találkoztunk, de beszéltünk ugyanúgy sokat aztán a találkozó után egy héttel amikor jönnie kellett volna befejezni a munkát már folyamatosan csak jött mindenféle kifogással. Egyszer elaludt a vonaton és zuhogott az eső is, de ő a pályaudvarról nem felénk jött hanem egy kieső helyre ott várakozott arra, hogy eláll az eső. Pedig a tömegközlekedés vizmentes övezet.... Azóta sem jön mindig valami kifogás van, és már jóformán alig szól hozzám. Mikor rákérdeztem azt mondta, hogy a hozzáállása azért ilyen mert az a dolog volt a hegyen.... Na most akkor mégis hogy kezeljék ezt hogy ne legyen sertodes a vége? Mi a baja és miért nem hajlandó megbeszélni se és őszintén elnondani a dolgokat???
2018. aug. 19. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A ház körüli munka csak indok volt, hogy közelebb kerüljön hozzád és esetleg ágyba vigyen. Most már inkább nem jön, mert nem fűzi hozzá érdeke, mivel visszautasítottad.
2018. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több okbol elutasitottad akkor érthető a reakciója.Ha érzel vmit akkor mond el neki hogy mit érzel nyilj meg neki mégha nehéz is .
2018. aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szexet akar akkor ugyan ezt fogja tenni ha nem akkor figyelembe veszi hogy neked nehezebben megy a megnyilàs felê .
2018. aug. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak a szexre hajtott. Szerintem érthető, ha egy szar házasság után már nem ugrasz egyből a bokorba a Gellért hegyen. Ezt neki is elmondhatod.

A helyedben rákérdeznék, hogy mik a szándékai veled!

2018. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát a volt barátom állítólag mindig hozzá ment ha osszekaptunk ki tudja miket hallott rólam... Nem úgy ismertem meg, hogy csak arra hajtaná és nagyon mondta ezt a "nem lehet a volt párod miatt" dolgot. Probalnek én vele beszélgetni erről de teljesen elzárkózik és hárít... Mivel azóta személyesen nem találkoztunk, így nem is tudok kihúzni belőle semmit a neten azt ír amit akar. De hatalmas fordulat volt nem is egyből hanem egy hét után! Nekem ez nem stimmel....
2018. aug. 20. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!