Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal.Annyit kell tudni,hogy kicsit távol lakunk egymástól,és eddig mindig megoldottuk azt, hogy minél többet találkozhassunk.De mostanában azt vettem észre, mintha nem is akarna már hozzám jönni.Már majdnem 2 hónapja nem láttam.Régebben sokat járt hozzám és majnem minden hétvégén felhívott.A hívások azóta kikoptak.

Nem értem miért.?

Én szívesen hívnám,csak nem szeretném zavarni, mert tudom hogy sok a dolga,ezért várom azt hogy inkább ő kezdeményezze(persze vissza is hívnám,ha tudnám,hogy akarna velem beszélni).

Én mennék is hozzá,de nincs jogosítványom sajnos.

Normális ez a viselkedés felőle?

Fiúk ti is csak ennyit foglalkoznátok egy lánnyal,akit szerettek?

Talán már nem vagyok neki fontos?



2018. aug. 21. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

2 hónapja nem láttad?

És még kérdés, hogy érdekled-e??

2018. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De mindig,azt mondja hogy szeret.

Talán nem mond igazat?

2018. aug. 21. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, talán nem mond igazat...
2018. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De akkor most mit mondjak neki?

Próbáljam megbeszélni vele?

Én nagyon szeretem őt.

2018. aug. 21. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fontos lennél neki, keresne, és minden alkalmat megragadna, hogy veled legyen. Itt nem ez van, én ezt nem is hívnám kapcsolatnak.
2018. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért a te részedről sem kifogás, hogy nincs jogsid, busz és vonat is van a világon, ha mindenáron menni szeretnél hozzá, meg lehetne oldani. (Persze, tudom, drága a jegy, vacak a közlekedés, kifogás mindig van...)


Ettől függetlenül, ha két hónapja nem is láttad, nem is keres... nos, az nem kapcsolat. Nagyon is esélyes, hogy ő már fél lábbal kint van a dologból.

Hívd fel, kérd meg, hogy üljetek le megbeszélni. Jobbat nem tudsz tenni.

2018. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!