Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti szoktátok néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti szoktátok néha elsírni magatokat?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kislányom, apukája messze dolgozik, nagyon hiányzik nekünk, bár hetente látjuk de nem könnyű. Sajnos.... Házra gyűjtünk muszáj volt elmennie külföldre. És igen én néha elsírom magam, rám jön és nem tudom vissza folytani, van mikor játszik a kislányom és ránézek, vagy ha alszik és akkor eszembe jut hogy miért kell így élnie, miért nem láthatja ő is az édesapját mindennap, miért nem várjuk őt haza mindennap, miért nem látja felnőnni. Szinte olyan mintha nem lenne nekünk és ez nagyon fájdalmas. Valaki hasonló helyzetben??
2018. aug. 21. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem költözik ki az egész család külföldre? Akkor lenne lóvé és együtt lehetnétek...
2018. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szoktam. Gyógyíthatatlan beteg vagyok és egyedül kell küzdenem az életben. Nem tart el egy férfi, aki vállalja, hogy robotol, míg én otthon meresztem....nem könnyű így se, hidd el.
2018. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos azért kint ő sem kap olyan jól hogy albérlet és rezsi stb mellett félre tegyünk annyit hogy aztán Magyarországon vehessünk egy kisebb házat.


2es nem értem mit írsz.... Vagy mire célzol azzal kapcsolatban hogy nem tart el egy férfi aki kint robotol míg te otthon mereszted. Én nem meresztem, 1 éves a kislányunk, akiről gondoskodom, 3 éves korától lesz csak ovis, és mivel eddig dolgoztam, nem vagyok eltartott nő sem mivel kapok a munkáltatómtól gyedet!

2018. aug. 21. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Nekem ez nem áll össze. Valahol most is lakik, nem? Ráadásul heti kétszer utazgat gondolom többszáz km-t, az se olcsó mulatság... elmegy több pénzért dolgozni, ami annyival nem több, mint amit itthon keresne, de azért jó sokat el is ver belőle..?

Mindegy, nekem ez így marhaságnak tűnik, a család az család, vagy mindenki megy külföldre, vagy senki. Ezért tök fölösleges gyereket vállalni, hogy utána mindenki menjen amerre lát... Párom édesapját besorozták katonának, mire az első gyermekük megszületett, saját elmondása alapján a mai napig ezt bánja legjobban az életében, hogy nem lehetett a gyerekével az első időkben.

Szerintem ez semmiképpen nem éri meg. Valahol csak laktatok eddig is, az miért nem jó még x ideig?

2018. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy külön lakresz a szülők udvarán ahol most élünk.

Ott kint most 300 ezerrel kap többet kB. Ebből havi egy alkalom az amikor saját autóval jön és megy akkor állja ő a tankolást. Máskor pedig utas...

A kinti lakás pedig egy szoba ahol ketten vannak, szóval ezért sem kell neki több száz eurót fizetni.

2018. aug. 21. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:
24f vagyok, elég jól megy sorom, nem panaszkodom de az Isten, sors, karma vagy bármi nem úgy alakította a hozzám közel állok életét ahogy azt megérdemelték volna. Nem tartom ezt fair dolognak abszalut. Néha gyengébb pillanataimban énis szoktam sírni ez miatt.
2018. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!